Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Wielkie wietrzenie magazynów! Kliknij tu ->> i Złap swoją okazję! Oferta limitowana!
Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów

Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów


Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów1

Calming Collar - obroża relaksacyjna dla kotów

Obroża relaksacyjna dla kotów zawiera walerianę i lawendę, które są często wykorzystywane w produktach prozdrowotnych dla ludzi, mających na celu radzić sobie z lekiem i stresem. Wykazano, iż substancje te są pomocne w przypadkach natrętnego miauczenia, drapania, znaczenia terenu i innych niepożądanych zachowań u kotów. Obroża jest produktem długodziałajacym, dlatego doskonale sprawdza się, gdy pojawiają się nowi domownicy, przy częstych podróżach, podczas pobytu w klinice lub hotelu dla zwierząt oraz w sezonie karnawałowym obfitującym w częste i huczne zabawy. Założona obroża natychmiast uwalnia walerianę tak, ze objawy zrelaksowania można zaobserwować w ciągu jednej godziny. Obroża jest wyposażona w mechanizm bezpieczeństwa, pozwalający kotu wysunąć głowę spod paska obroży, gdyby ta utkwiła w wyniku zakleszczenia o dowolne sprzęty.

Zapiać obrożę, upewniając się co do wygodnego jej dopasowania w taki sposób, aby dwa palce swobodnie zmieścić pomiędzy szyję a obrożę. W przypadku młodych, rosnących kotów pamiętać o regularnym zwiększaniu obwodu. Odciąć zbędny nadmiar paska obroży i usunąć wraz z innymi odpadkami z gospodarstwa domowego. Aby osiągnąć spodziewana skuteczność, obroża musi spoczywać w bezpośredniej bliskości skóry. Gdy zwierzę nosi inne obrożę poza Calming Collar należy założyć je w taki sposób, aby każda z nich pozostawała w bliskim kontakcie ze skóra. Gdyby doszło do zmoczenia obroży, odzyskuje ona skuteczność tuz po wyschnięciu. Gdy planuje się kąpiel kota w szamponie, poleca się zdjąć obrożę i założyć ponownie po wyschnięciu.


Cechy
KolorystykaJednolity
Rodzaj zwierzęciaKot
Typ produktuObroża antystresowa
Wiek zwierzęciaUniwersalne
Zalecane dla rodzaju zwierzątKot
Specyficzne potrzeby zwierzęciaRedukowanie napięcia nerwowego
Waga i rozmiary
Długość produktu35 cm
Waga produktu160 g
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów

Ocena produktu: Beaphar obroża relaksacyjna dla kotów

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Activejet Apple Gudsen Huawei KARCHER MIO Nikon Tefal
do góry