Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Dom i Biuro Wyposażenie biura Artykuły papiernicze Papier ksero My Print A4 80 g/m2

Papier ksero My Print A4 80 g/m2

1.jpg
1.jpg

Papier ksero My Print A4 80 g/m2

Producent:  Igepa
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

PAPIER KSERO MY PRINT A4 80 G/M2

Papier Ksero My Print o gramaturze 80 g/m2 to świetny wybór zarówno do domu, jak i do biura. Za sprawą kartek o podwyższonej białości drukowane na nich obrazy cechuje realistyczne odwzorowanie kolorów oraz wyraźnie skontrastowana czerń. Produkt jest uniwersalny – sprawdzi się do dwustronnego kopiowania, drukowania, pisania lub rysowania.

Specyfikacja

Zastosowanie Druk laserowy/atramentowy
Rozmiar papieru A4 (210x297 mm)
Kolor produktu Biały
Gramatura 80 g/m²
Certyfikaty PEFC Certified
Certyfikaty PEFC Certified
Ilość arkuszy w ryzie 500
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Papier ksero My Print A4 80 g/m2

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Papier ksero My Print A4 80 g/m2

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.