Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Papier ścierny jest absolutnie niezastąpionym akcesorium w warsztacie każdego majsterkowicza, zarówno profesjonalisty, jak i amatora. Przydaje się przede wszystkim do szlifowania drewna czy usuwania lub matowienia farb i lakierów. Jego możliwości nie kończą się jednak na ręcznym polerowaniu drobnych elementów z drewna. W połączeniu ze szlifierką tworzy narzędzie, za pomocą którego można absolutnie odmienić wygląd dużych powierzchni.

Papier ścierny do szlifierek oscylacyjnych, mimośrodowych i taśmowych

Szlifierki oscylacyjne wyposażone są w stopę, która porusza się w przód i w tył i to właśnie do niej podczepia się papier ścierny. Jako, że stopy takie podszyte są tkaniną typu rzep, papier musi być podbity włókniną lub welurem. Podobnie jest w przypadku szlifierek mimośrodowych, z tą różnicą, że stopa ma tu kształt okrągły, a więc i papier ścierny musi być w formie krążków. Wreszcie użytkownicy szlifierek taśmowych potrzebować będą specjalnej taśmy w postaci obręczy, którą zakłada się na specjalne rolki urządzenia. Rozmiar uzależniony jest tu od konkretnego modelu szlifierki.

Filtry

Producenci
Granulacja
Szerokość
Cena

Ilość produktów: 1

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Beurer BOSCH KARCHER
do góry