Parownica KARCHER SC 4 Deluxe - 1.513-460.0
- Model: Cylindryczna myjka parowa
- Pojemność: 1,3 l
- Moc: 2200 W
- Para pod ciśnieniem: 4 bar
- Czas gotowości: 3 min
- Waga produktu: 5,6 kg
- Typ dołączonej dyszy: Dysza ręczna
Parownica SC 4 Deluxe czyści z dużą mocą pod ciśnieniem 4,0 bar i eliminuje do 99,999% wirusów i 99,99% bakterii na twardych powierzchniach. Dzięki trzystopniowej regulacji strumień pary, może być zawsze idealnie dostosowany do powierzchni i zabrudzeń.
Zbiornik na wodę można łatwo wyjąć i napełnić, co gwarantuje nieprzerwane czyszczenie. Bardzo duży zintegrowany schowek na akcesoria został zaprojektowany z myślą o wygodnym przechowywaniu akcesoriów, kabli i węża bezpośrednio na urządzeniu.
Inne udogodnienia obejmują podświetlaną taśmą LED do wyświetlania trybu pracy, ssawkę podłogową EasyFix z ruchomym przegubem dla maksymalnej ergonomii, innowacyjną technologię lameli, praktyczny system rzepów do ściereczki do czyszczenia podłóg oraz różne akcesoria do usuwania uporczywych zabrudzeń na płytkach, płytach grzewczych i okapach oraz w szczelinach i fugach.
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Pojemność | 1,3 l |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Długość przewodu | 5 m |
| Pojemność bojlera | 500 ml |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Moc | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Para pod ciśnieniem | 4 bar |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga, Płytki, Fugi |
| Regulowana para | Tak |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Czas gotowości | 3 min |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Ostrzeżenia | Należy unikać kontaktu skóry i oczu z gorącą parą, która może spowodować oparzenia., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci., Nie pozostawiać włączonej lub pod napięciem bez nadzoru. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 1.513-460.0 |