Sprawdź co kupują inni! Bestsellery

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Gaming Sprzęt dla Graczy PC gamingowe
Aktywne filtry
Producent: Actina

Komputery gamingowe Actina

(64)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actina AMD Cooler Master Intel Kingston MSI Trust

Komputery gamingowe Actina – perełki wśród komputerów dla graczy

Gry, które obecnie pojawiają się na rynku, są wyjątkowo wymagające. Aby płynnie działały, a gracz mógł cieszyć się dynamiczną grafiką, do ich uruchamiania jest potrzebny sprzęt o wyśrubowanych parametrach. Komputery gamingowe Actina powstają z myślą o największych pasjonatach wirtualnych rozgrywek – tych, którzy chcą bić kolejne rekordy, zdobywać mistrzowskie tytuły i pozostawiać daleko z tyłu konkurencję.

Szybkie procesory nowych generacji, mocne karty graficzne, wyjątkowo pojemne dyski twarde, maksymalnie wydajne systemy chłodzenia – to wszystko ukryto pod obudową tych PC. Te komputery konstruowane przez polskiego producenta powstają z najnowocześniejszych podzespołów i są cenione przez gamerów, którym zależy zarówno na przyjemności z grania, jak i na poprawianiu swoich wyników w e-sporcie.

Dlatego jeśli uważasz się za rasowego gracza, wybierz sprzęt godny mistrza rozgrywek – postaw na PC gamingowy Actina, który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła w wirtualnym świecie!

Jaki komputery gamingowe Actina oferujemy?

Wiemy, że wśród naszych klientów znajdują się niezwykle wymagający gamerzy. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz tylko takie modele komputerów gamingowych Actina, które umożliwią Ci uruchamianie najnowszych gier.

Pamiętaj jednak, że wybierając sprzęt o możliwie najlepszy parametrach, prawdopodobnie nie będziesz musiał go modernizować przez dłuższy czas. Najbardziej zaawansowane modele komputerów od tej marki są skonstruowane z maksymalnie szybkich, innowacyjnych i szalenie wydajnych podzespołów.

Oferujemy:

  • PC gamingowe Actina należące do różnych kategorii cenowych – dlatego niezależnie od tego, czy dysponujesz większym, czy mniejszym budżetem znajdziesz u nas nowoczesnym sprzęt dla gracza;
  • komputery, które są połączeniem wyśrubowanych parametrów i modnego, gamingowego designu – proponujemy ciekawie wykończone modele. Podzespoły są umieszczone w przykuwających wzrok, transparentnych, perforowanych obudowach. Ponadto znajdziesz u nas PC Actina dla graczy, którego design podkreśla kolorowe podświetlenie RGB.

PC gamingowy Actina – wybór dla wymagających miłośników wirtualnych rozgrywek

Biegać szybciej, strzelać celniej, skakać wyżej – realizację tych celów znacznie ułatwiają komputery gamingowe Actina. Ten sprzęt powstaje specjalnie z myślą o tych, którzy są pasjonatami gier online, przygodówek i rozgrywek  e-sportowych.

Komputery te:

  • spełniają najwyższe standardy produkcyjne

PC od Actina nie bez powodu są tak cenione przez graczy. Zanim konkretny model komputera zostanie wypuszczony na rynek, przechodzi bardzo wymagające testy – przy pełnym obciążeniu systemu. Właśnie dlatego ten sprzęt gamingowy nie zawiedzie Cię nawet podczas najtrudniejszych rozgrywek;

  • mają przemyślaną konstrukcję

Firma Actina dba o każdy detal komputerów, które są dostępne w całym szeregu konfiguracji – i to zarówno jeśli chodzi o zastosowane w nich podzespoły, jak i ich parametry. Podczas składania sprzętu uwagę przywiązuje się nawet do rozmieszczania komponentów, kabli, tak aby PC działał maksymalnie wydajnie;

  • są skonstruowane z podzespołów od renomowanych producentów

Znajdują się w nich zaawansowane systemy chłodzenia, pamięć RAM o dużej przepustowości, szybkie dyski SSD, mocne karty graficzne, procesory i zasilacze. To wszystko, czego potrzeba, aby móc rywalizować z nawet najbardziej wymagającymi rywalami!

Zainwestuj w sprzęt gamingowy z górnej półki – wygrywaj w wyścigach, nie pudłuj w czasie e-meczów i pokonuj kolejne poziomy w ulubionych grach przygodowych czy strzelankach!

Sortuj