Producent: PetRepublic
PET REPUBLIC Adult Medium & Large Kurczak z warzywami - mokra karma dla psa - 1250 g
PET REPUBLIC Adult Medium & Large Kurczak z warzywami - mokra karma dla psa - 1250 g
6,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Specyficzne potrzeby zwierzęcia: Brak szczególnych potrzeb
Wybierz swój wariant:
Specyfikacja
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich i dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg, Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe, Bezzbożowe |
| Bez cukru | Tak |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Białko | 8% |
| Zawartość tłuszczu | 4,5% |
| Popiół surowy | 2,5% |
| Włókna surowe | 0,4% |
| Zawartość wilgoci | 81% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu., Zużyć przed upływem daty ważności., Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5904316130329 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
PET REPUBLIC Adult Medium & Large Kurczak z warzywami - mokra karma dla psa - 1250 g
Trwa wczytywanie...