Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Sport i rekreacja Piłka nożna i siatkówka Piłka do siatkówki Wilson Super Soft Play VB Polska offcial size biało-czerwona rozm. 5 WTH90118XBPO

Piłka do siatkówki Wilson Super Soft Play VB Polska offcial size biało-czerwona rozm. 5 WTH90118XBPO

1.jpg
2.jpg
1.jpg
2.jpg

Piłka do siatkówki Wilson Super Soft Play VB Polska offcial size biało-czerwona rozm. 5 WTH90118XBPO

Producent:
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Piłka do siatkówki Wilson Super Soft Play VB Polska

Wilson Super Soft Play VB to dobrej jakości piłka do siatkówki. Idealna do treningu i rozgrywek. Gwarantuje maksymalną jakość. Profesjonalne wykonanie oznacza długotrwały użytek i satysfakcję. Oryginalna kolorystyka pozwoli na dostrzeżenie piłki w niemal każdych warunkach.

Specyfikacja

Właściwe wykorzystanie Wewnętrzna
Wartość rozmiaru 1 5
Główny kolor produktu Czerwony, Biały
Ilość sztuk 1
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Piłka do siatkówki Wilson Super Soft Play VB Polska offcial size biało-czerwona rozm. 5 WTH90118XBPO

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Piłka do siatkówki Wilson Super Soft Play VB Polska offcial size biało-czerwona rozm. 5 WTH90118XBPO

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.