Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529 Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529

Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529

5 | Opinie: 2

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529


Pillars of Eternity: Expansion Pass

zawiera obie części dodatku The White March: Part I oraz Part II w atrakcyjnej cenie.

#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa

Pillars of Eternity: The White March – Part I

to ogromny dodatek oferujący godziny rozgrywki dodanej do głównej przygody. W połączeniu z nowymi zadaniami oraz treścią dla obszarów, drużyna studia Obsidian zamierza dalej wspierać i dodawać ulepszenia dla całej gry, w tym uzupełnienia w postaci Sztucznej Inteligencji Drużyny Gracza oraz Ulepszoną Sztuczną Inteligencję Przeciwników. Nawet jeśli nie grałeś jeszcze w Pillars of Eternity, masz teraz doskonałą okazję wskoczyć do gry i doświadczyć hardkorowego klasycznego cRPG-ao

#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa
#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa
#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa

Nowi towarzysze

Część 1 dodatku zawiera dwóch nowych towarzyszy, z których będziesz mógł zrobić użytek we wszystkich twoich przygodach. Diabeł z Caroc, łotrzyk, oraz Zahua, mnich, będą mogli dołączyć do ciebie w twojej misji w The White March oraz będą podróżować z tobą z powrotem do gry podstawowej.

Respecjalizacja

W dowolnej gospodzie lub tawernie gracz może ponownie przydzielić poziomy doświadczenia członkom swojej drużyny. Zapewnia to graczowi możliwość dopasowania i eksperymentowania z systemami RPG oraz testowania różnych dróg rozwoju postaci z wykorzystaniem nowododanych talentów wieloklasowych. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z twojej postaci, możesz teraz ją przebudować i zacząć od nowa.

Główne cechy

- Podniesiona granica poziomu doświadczenia: Twoja drużyna składająca się z sześciu poszukiwaczy przygód może teraz awansować z poziomu 12 na maksymalnie 14. Dodatkowe poziomy dodają potężne nowe czary, umiejętności i talenty dla wszystkich 11 klas.
- Nowe obszary do zwiedzenia: Skoncentrowany w znacznym stopniu na śnieżnych obszarach zainspirowanych przez grę Icewind Dale, dodatek będzie zawierać nowe centrum zadań, oraz wiele dodatkowych misji i podziemi.
- Bronie związane z postacią: Dodatek oferuje potężne artefakty, które stają się coraz potężniejsze z biegiem czasu. Te bronie zyskują inne moce oraz atrybuty w zależności od klasy postaci, która jest do nich przypisana.

#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa
#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa

- Talenty wieloklasowe: Klasy będą teraz miały dodatkowe opcje do różnicowania i przyjmowania niektórych zdolności innych klas.
- Drużynowa Sztuczna Inteligencja: Będziesz miał teraz możliwość ustawiania skryptów SI dla twojej drużyny, pozwalając ci skupić się na kontrolowaniu najważniejszych dla ciebie postaci.
- Ulepszona Sztuczna Inteligencja Przeciwników: Wrogowie i potwory są teraz mądrzejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Nowa SI czyni grę jeszcze większym wyzwaniem, a posracie rzucające czary będą korzystać z większej różnorodności czarów w bardziej destruktywny sposób.

#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa

Pillars of Eternity - The White March II

to druga część dodatku do Pillars of Eternity. Powracając na mroźną północ, podczas odkrywania nowej zawartości, Twoja drużyna pozna dalsze sekrety bogów z Eory. Z pomocą nowego towarzysza,zmierzysz się z nowymi trudnymi wrogami i bossami.

#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa
#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa

Tryb Historii

Dla osób, które chciałyby doświadczyć bogatej i długiej historii Pillars of Eternity. Tryb Historii pozwala graczom przejść szybciej przez walkę.

Nowi Barbarzyńcy

Wraz z wprowadzeniem Maneha Barbarzyńcy, każda z 11 klas Pillars of Eternity ma teraz niepowtarzalnego towarzysza, każdy z własną osobowością i questami.

Rozszerzone zastosowanie umiejętności

Zarówno umiejętności Sprawnościowe jak i Przetrwania zostały ulepszone, aby były bardziej przekonujące, co pozwala na większe możliwości tworzenia unikalnych postaci, które są dopasowane do Twojego stylu gry.

Cechy

- Klimatyczne opowieści: Część II oferuje nowe klimatyczne opowieści dodając nową zawartość do świata Pillars of Eternity.
- Wyższe poziomy postaci: Dodano dwa nowe poziomy postaci, dodające wiele nowych i unikalnych zdolności do gry podnosząc jednocześnie maksymalny poziom z 14. do 16.
- Ulepszenia twierdzy: Twierdza grzacza została ulepszona, aby zapewnić nowe korzyści, dodać bogate historie i przedstawić nowe wyzwania.
- Ulepszony interfejs użytkownika: Pasek akcji postaci został uproszczony, by udoskonalić wrażenia podczas walki.
- Nowa opcjonalna funkcja zmiany poziomu trudności

#Pillars of Eternity - wersja cyfrowa
Opis ogólny
PlatformaPC
Nazwa gryPillars of Eternity
Ilość zawartości do pobrania (DLC)2
Wraz z zawartością do pobrania (DLC)The White March Part I & II
Klasyfikacja ESRBod 17 lat
Rating PEGI16
Data wydania (DD/MM/RRRR)25/08/2015
WykonawcaObsidian Entertainment
EdytorParadox Interactive
Rodzaj dystrybucjiSteam
Wersja językowaPolski - kinowa
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529

Ocena produktu: Pillars of Eternity - wersja cyfrowa Expansion - K00529

Średnia ocena: 5
Opinie: 2

0%
0%
0%
0%
100%

Pillars of Eternity - 19.02.2020 15:27

Doskonałe DLC do wyśmienitej gry. Szybka realizacja zamówienia. Pełna profeska (A+). Oczywiście polecam !

Jaras - 05.02.2020 20:48

Genialny dodatek do Pillars of Eternity, rozszerza fabułę i pozwala cieszyć się grą przez kolejnych kilkadziesiąt godzin. Dla tych co lubią wyzwania informuję, że stopień trudności (poziom przeciwników i ich odporność) bardzo mnie zadziwił. Niewątpliwie poprawiono tę kwestię, aby nie było "za łatwo". W razie braku satysfakcji zawsze przecież można wybrać tryb fabularny - w dowolnej chwili gry. Przepięknie i bajkowo zrealizowane lokacje, nowy ekwipunek i rozbudowana opcja zaklinania (ulepszania - umagiczniania) ekwipunku. Do dodatkowych NPC-ów jeszcze nie dotarłem ale nie omieszkam sprawdzić nowe wątki. Oprócz tego wszystkiego tłumaczenie jest na najwyższym poziomie. Nie natknąłem się na żadne bugi. No i oczywiście realizacja zamówienia przez SFERIS - wzorowo.

Zaufani Producenci

Actina Activejet Aerocool AMD Asus Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry