Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Chcąc cieszyć się zdrowo wyglądającymi roślinami w ogrodzie, zarówno tymi ozdobnymi, jak i warzywami i owocami, przede wszystkim musimy zadbać o regularne ich podlewanie. W dzisiejszych czasach, kiedy w okresie wiosenno-letnim opady deszczu nie są wystarczające, jest to tym bardziej ważne. Na szczęście z pomocą idą nam producenci sprzętów ogrodniczych. W ich ofercie znajdziemy m.in. pistolety zraszające, które dostarczają naszym uprawom dokładnie tyle wody, ile potrzeba.

Pistolety zraszające - dla odpowiedniego strumienia wody

Pistolety zraszające to swego rodzaju końcówki, które po podłączeniu do węża ogrodowego pozwalają nam regulować strumień wody. Prócz nich na rynku znajdziemy jeszcze specjalne dysze oraz dłuższe lance, takie jak te dostępny w sklepie Sferis. Pistolety i lance są o tyle lepsze od dyszy, że posiadają więcej opcji kontrolowania strumienia wody (dysze nie są w stanie zraszać).

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Blaupunkt BOSCH KARCHER
do góry