Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Promocja: darmowa dostawa na setki produktów - sprawdź
PLANET GT-905A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC, SFP)

PLANET GT-905A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC, SFP)

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny
Sieć
Maksymalna szybkość przesyłania danych2000 Mbit/s
Standardy komunikacyjneIEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
IEEE 802.3z
Rodzaj interfejsu sieci EthernetGigabit Ethernet
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN10
100
1000 Mbit/s
Technologia okablowania Copper Ethernet10BASE-T
100BASE-T
1000BASE-T
Realna szybkość przesyłania danych1000 Mbit/s
Automatyczne MDI/MDI-XTak
Transmisja dwukierunkowa duplexPełny
Pół-dupleks
Porty i interfejsy
Technologia łącznościPrzewodowy
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)2
Złącze światłowodoweSFP
Gniazdko wyjścia DCTak
Wydajność
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego9/125
50/125
62.5/125 µm
Konstrukcja
WewnętrznyNie
Diody LEDTak
Kolor produktuCzarny
CertyfikatyFCC, CE
Moc
Napięcie5 V
Prąd wejściowy2 A
Pobór mocy3,8 W
Waga i rozmiary
Szerokość produktu93 mm
Głębokość produktu70 mm
Wysokość produktu26 mm
Warunki pracy
Zakres temperatur (eksploatacja)0 - 50 °C
Zakres temperatur (przechowywanie)-40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej5 - 90%
Dopuszczalna wilgotność względna5 - 90%
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - PLANET GT-905A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC, SFP)

Ocena produktu: PLANET GT-905A Konwerter Gigabit (mini-GIBIC, SFP)

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIS ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link Trust
do góry