Płyta gazowa GORENJE G642ABX
- Liczba palników: 4 stref(y)
- Kolor produktu: Stal nierdzewna
- Rodzaj płyty grzejnej: Gazowa
- Szerokość produktu: 600 mm
- Głębokość produktu: 520 mm
- Wysokość produktu: 130 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Płyta gazowa GORENJE G642ABX
BigSurface
Żeliwne ruszty ProGrids
Masywne i eleganckie ruszty żeliwne ProGrids są wyjątkowo stabilne i odporne nawet na najwyższe temperatury. Zapewniają doskonałą funkcjonalność, trwałość i przyjazny dla użytkownika design w kuchni.
Jednolita duża powierzchnia grzania
BigSurface
Powiększona powierzchnia do gotowania (do 20%) i większa odległości między palnikami zapewniają dużo miejsca w trakcie gotowania. Elegancka i płaska konstrukcja pozwala na łatwe przesuwanie naczyń z jednego palnika na drugi z zachowaniem doskonałej stabilnosci, nawet przy uzyciu bardzo dużych garnków.
Proste zapalanie w pokrętle
Zapalanie palnika jedną ręką to komfort i łatwe sterowanie płytą gazową. Aby włączyć palnik gazowy, wystarczy wcisnąć pokrętło i obrócić do żądanego poziomu. Szybko, prosto i wydajnie.
Ergonomiczne pokrętła
Płyty gazowe są zaprojektowane ergonomicznie i przyjazne dla użytkownika, z dużymi oraz dobrze widocznymi wskaźnikami. Wyszukane materiały sprzyjają komfortowej i płynnej regulacji. Nowatorska konstrukcja płyty kuchennej zapewnia optymalne rozmieszczenie gałek, co ułatwia ich obsługę, a jednocześnie zapewnia bezpieczną i chłodną przestrzeń wokół nich.
Specyfikacja
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Duży |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1050 W |
| Kształt palnika do gotowania na wolnym ogniu/strefy gotowania | Okrągły |
| Mała średnica palników/płytek eletrycznych | 5,37 cm |
| Kształt zwykłego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 7,35 cm |
| Kształt dużego palnika/strefy gotowania | Okrągły |
| Duża średnica palników/płytek eletrycznych | 9,85 cm |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Typ górnej powierzchni | Żeliwo |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Materiał podtrzymujący naczynie | Żeliwo |
| Palnik o wolnym ogniu | 1050 W |
| Normalny palnik | 1800 W |
| Duży palnik | 3000 W |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Waga produktu | 11 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 10 cm |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,7 kg |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa., Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru., Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | G642ABX |
Ubezpieczenia
Usługi dodatkowe
Dostawa z wniesieniem
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem
Usługę realizuje firma Zadbano.
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę