Płyta gazowa GORENJE GTW641EB
- Liczba palników: 4 stref(y)
- Kolor produktu: Czarny
- Rodzaj płyty grzejnej: Gazowa
- Rodzaj gazu: Gaz ziemny G20/20
- Szerokość produktu: 600 mm
- Głębokość produktu: 520 mm
- Wysokość produktu: 136 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Płyta gazowa GORENJE GTW641EB
BigSurface
Najważniejsze cechy
Płyta gazowa na szkle
Elegancka szklana powierzchnia w połączeniu z palnikami gazowymi, to stylowy design, precyzyjne działanie i łatwe czyszczenie. Wszystko to tworzy nowoczesną kuchnię.
Wytrzymały i stabilny żeliwny ruszt
Żeliwny ruszt poprawi stabilność garnków oraz wygląd płyty gazowej. Jest wyjątkowo trwały i odporny nawet na najwyższe temperatury.
Potężna moc, wspaniały autentyczny smak
Palnik WOK
Nowy palnik Wok o specjalnym kształcie korony gazowej kieruje płomień bezpośrednio na woka i umożliwia nawet mocniejsze gotowanie z mocą do 4,0 kW. Kuchnia azjatycka, warzywa i inne potrawy nigdy nie były tak kruche i smaczne, a jednocześnie zrobione tak szybko.
Jednolita duża powierzchnia grzania
BigSurface
Powiększona powierzchnia do gotowania (do 20%) i większa odległości między palnikami zapewniają dużo miejsca w trakcie gotowania. Elegancka i płaska konstrukcja pozwala na łatwe przesuwanie naczyń z jednego palnika na drugi z zachowaniem doskonałej stabilnosci, nawet przy uzyciu bardzo dużych garnków.
Proste zapalanie w pokrętle
Zapalanie palnika jedną ręką to komfort i łatwe sterowanie płytą gazową. Aby włączyć palnik gazowy, wystarczy wcisnąć pokrętło i obrócić do żądanego poziomu. Szybko, prosto i wydajnie.
Ergonomiczne pokrętła
Płyty gazowe są zaprojektowane ergonomicznie i przyjazne dla użytkownika, z dużymi oraz dobrze widocznymi wskaźnikami. Wyszukane materiały sprzyjają komfortowej i płynnej regulacji. Nowatorska konstrukcja płyty kuchennej zapewnia optymalne rozmieszczenie gałek, co ułatwia ich obsługę, a jednocześnie zapewnia bezpieczną i chłodną przestrzeń wokół nich.
Specyfikacja
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Bardzo duży |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 3500 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Regularny |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1800 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Wrzenie |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1050 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Rozmiar szerokości płyty | 60 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Typ górnej powierzchni | Szkło hartowane |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 73,5 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 123 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 73,5 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 53,7 mm |
| Dysze do gazu płynnego | Tak |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
| Palnik woka | Tak |
| Pozycja palnika woka | Lewy przód |
| Palnik o wolnym ogniu | 1050 W |
| Normalny palnik | 1800 W |
| Duży palnik | 3500 W |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Podłączone obciążenie (gazowe) | 8150 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny G20/20 |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Waga produktu | 14,3 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 49 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 10 cm |
| Szerokość opakowania | 680 mm |
| Głębokość opakowania | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa., Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru., Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GTW641EB |
Ubezpieczenia
Usługi dodatkowe
Dostawa z wniesieniem
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem
Usługę realizuje firma Zadbano.
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę