Płyta główna ASRock Z890 Pro-A WiFi
Płyta główna ASRock Z890 Pro-A WiFi
- Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
- Procesor: Intel Core Ultra (Series 2)
- Format płyty głównej: ATX
- Rodzina płyt z chipsetami: Intel
Możesz być zainteresowany również:
-
Procesor AMD Ryzen 7 7700 Tray
751,90 zł -
Procesor AMD Ryzen 7 7800X3D Tray
1 195,90 zł -
Procesor AMD Ryzen 3 3200G - TRAY
199,90 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 10TB 3,5" SATA WD103KRYZ
1 725,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Gold 8TB 3,5" SATA WD8005FRYZ
1 375,00 zł -
Dysk twardy HDD WD Red Pro 26TB 3,5" SATA WD260KFGX
4 205,00 zł
Opis
ASRock Z890 Pro-A WiFi – moc, szybkość i niezawodność w jednym
Odkryj pełnię możliwości swojego komputera dzięki płycie głównej ASRock Z890 Pro-A WiFi, stworzonej dla graczy, twórców i profesjonalistów wymagających najwyższej wydajności. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i solidnej konstrukcji, płyta gwarantuje stabilną pracę nawet pod największym obciążeniem.
Najnowsza łączność i ultraszybkie transfery
Wyposażona w WiFi 6E oraz Ethernet 2.5 Gb, płyta zapewnia ultraszybką i stabilną łączność z siecią, eliminując opóźnienia w grach i pracy online. Liczne porty USB 3.2 Gen2x2, złącza HDMI i DisplayPort pozwalają na komfortowe podłączenie monitorów, dysków i urządzeń peryferyjnych.
Stabilna i inteligentna sekcja zasilania
Technologia 12+1+1 Power Phase i solidne radiatory dbają o stabilność pracy procesora, nawet przy intensywnym overclockingu. Dzięki temu Twój sprzęt działa płynnie, a komponenty są chronione przed nadmiernym nagrzewaniem.
Specyfikacja
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Procesor | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Kompatybilność ECC | Non-ECC |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 9066 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Liczba obsługiwanych HDD | 4 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 8 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| Złącza USB 3.2 Gen 2x2 | 1 |
| Ilość złączy SATA III | 4 |
| Złącze audio | Tak |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Liczba złączy wentylatora CPU | 2 |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 5 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler LAN | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Układ płyty głównej | Intel Z890 |
| Układ audio | Realtek ALC897 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Format płyty głównej | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 4.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x4 (Gen 4.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 5.x) | 1 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Przewody | SATA |
| Dołączone śruby | Tak |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC), CE |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |