Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sklep Marki Aranżacje Dla firm
Ekspresowa dostawa z Polski - Ponad 20 tys. produktów - Raty 0%
Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

5 | Opinie: 1

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU


Booster

Nie trać czasu w kuchni, przeznacz go na przyjemności! Pomoże Ci w tym funkcja Booster, która zwiększa moc grzania i pozwala na szybsze przygotowanie potraw. Krótszy czas gotowania, czy smażenia, to także mniejsza strata cennych substancji odżywczych. Szybko i zdrowo!

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Szybki nagrzew

Przed rozpoczęciem smażenia czy gotowania często trzeba rozgrzać patelnię lub garnek. W płytach indukcyjnych Amica zastosowaliśmy funkcję Szybki nagrzew, która w krótkim czasie samoczynnie rozgrzeje naczynie, a następnie dostosuje moc grzania do ustawionego przez Ciebie poziomu.

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Plug&Play

Nie potrzebujesz już trójfazowego zasilania 400 V, teraz wystarczy znaleźć najbliższy kontakt, włożyć wtyczkę i gotować. Do podłączenia płyty indukcyjnej Plug&Play potrzebne jest tylko zasilanie 230 V, które znajduje się w każdym gniazdku.

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Sterowanie sensorowe

To same zalety. Sterowanie sensorowe da Ci szybki dostęp do wielu zaawansowanych funkcji, w tym precyzyjnego ustawienia mocy grzania, czasowego sterowania procesem gotowania czy włączania i wyłączania blokady panelu. Dzięki niemu, ze względu na brak elementów wystających ponad powierzchnię płyty, łatwo i szybko ją wyczyścisz, unikając czasochłonnego i niewygodnego szorowania.

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Child Lock / ProBaby System

Podczas wykonywania różnych czynności w kuchni, łatwo o przypadkowe włączenie lub wyłączenie płyty. Szczególnie jeśli w domu są dzieci. By uniknąć takiego ryzyka, płyty Amica wyposażone zostały w specjalną blokadę. Włączasz i zyskujesz pełną kontrolę. Bezpieczeństwo domowników ponad wszystko!

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Timer / Minutnik

Ustaw czas gotowania, a kiedy czas minie, płyta automatycznie wyłączy pole grzewcze, emitując przy tym charakterystyczny dźwięk. Timer wykorzystać możesz także jako minutnik. Z płytą Amica jajko na miękko nigdy już nie będzie jajkiem na twardo. Zyskaj pełną kontrolę nad czasem!

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Rozpoznawanie obecności i wielkości garnka

Inteligentna płyta? Właśnie tak! Wybierz pole, połóż garnek, a płyta sama dostosuje powierzchnię grzania do jego rozmiarów. Dzięki temu korzystanie z płyty będzie bezpieczniejsze i, co niezwykle ważne, bardziej ekonomiczne, ponieważ pozwoli w pełni kontrolować ilość zużytej energii.

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

HeatControl

Funkcja ta poinformuje Cię o tym, czy pole indukcyjne jest rozgrzane po zdjęciu garnka z płyty. Kiedy temperatura pola przekracza 60 ⁰C , na panelu sterowania wyświetlana jest wielka litera H. Gdy temperatura znajduje się w przedziale od 45 ⁰C do 60 ⁰C, na wyświetlaczu widać małą literę h. Zwiększ bezpieczeństwo pracy w kuchni!

#Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU
Konstrukcja
Liczba płytek elektrycznych4 stref(y)
Kolor produktuBiały
Położenie urządzeniaWbudowany
Rodzaj płyty grzejnejPłyta indukcyjna strefowa
Typ górnej powierzchniSzkło
Liczba palników/stref gotowania4 stref(y)
Ergonomia
Typ kontroliDotyk
Zabezpieczenie przed dziećmiTak
Moc
Przyłącza (prąd)3700 W
Waga i rozmiary
Waga produktu10,5 kg
Szerokość produktu576 mm
Długość urządzenia518 mm
Wysokość55 mm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Ocena produktu: Płyta indukcyjna AMICA PI 6108 PLU

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

krzysztof - 20.03.2020 22:05

Super płyta!

Zaufani Producenci

Amica Beko BOSCH ELECTROLUX Siemens Whirlpool
do góry