Płyta indukcyjna GORENJE GI6401WSC
Płyta indukcyjna GORENJE GI6401WSC
- Kolor produktu: Biały
- Rodzaj płyty grzejnej: Płyta indukcyjna strefowa
- Szerokość produktu: 595 mm
- Głębokość produktu: 520 mm
- Wysokość produktu: 54 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Płyta indukcyjna Gorenje GI6401WSC
Płyta indukcyjna Gorenje GI6401WSC z linii Essential Line łączy zaawansowaną technologię z eleganckim designem. Oferuje cztery strefy gotowania z funkcją PowerBoost, zapewniając szybkie i wydajne gotowanie. Perfekcyjne dopasowanie do największych patelni zapewnia strefa BigZone 23 cm. Intuicyjne sterowanie dotykowe oraz zabezpieczenie przed dziećmi zapewniają bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach.
Perfekcyjne dopasowanie do największych patelni
BigZone 23 cm
Nowa, duża strefa grzewcza w płytach indukcyjnych Gorenje, to idealne rozwiązanie dla największych patelni. Umieszczona z przodu pozwala na stałą kontrolę podczas gotowania i mieści najczęściej używany rozmiar garnka 23 cm. Zapobiega to powstawaniu zimnych obszarów na krawędzi naczynia i zapewnia pyszne posiłki za każdym razem.
Precyzyjne, proste sterowanie gotowaniem
Ulepsz swoje doświadczenie kulinarne dzięki nowemu dotykowemu interfejsowi użytkownika dla każdej strefy w płytach Gorenje. Dzięki tej innowacyjnej funkcji będziesz miał precyzyjne sterowanie każdą strefą gotowania, co pozwoli Ci z łatwością przyrządzać wiele potraw jednocześnie. Sterowanie dotykowe jest intuicyjne i szybko reaguje, ułatwiając regulację poziomów ciepła i ustawień dla każdej strefy. A dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu ta płyta jest idealnym dodatkiem do każdej kuchni.
Przejmij kontrolę nad gotowaniem
timer
Na płytach Gorenje już nigdy nie będziesz musiał zgadywać czasu gotowania. Zegar jest teraz oddzielony od poziomów mocy, dzięki czemu jest łatwy do ustawienia, użytkowania i monitorowania. Specjalne strzałki na wyświetlaczu zegara pokazują czas dla każdej strefy, dając Ci pełne sterowanie procesem gotowania. Proste i intuicyjne korzystanie z funkcji zegara. Sprawi, że Twoje gotowanie będzie bez wysiłku przez cały czas.
Gotowanie w trybie przyspieszonym
Funkcja PowerBoost dodaje dodatkową moc, która wzmacnia temperaturę i powoduje, że czas nagrzewania jest znacznie krótszy.
Jeszcze większe bezpieczeństwo
Wskaźniki ciepła resztkowego
Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, wskaźniki ciepła resztkowego świecą się, informując o tym, które strefy płyty nadal są gorące. Dopóki wskaźnik się świeci, nie należy dotykać danego pola. Można jednak nadal korzystać z płyty, rozmrażając lub utrzymując potrawę w cieple.
Specyfikacja
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Średni |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1500 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Kształt strefy gotowania 2 | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Lewy tylny |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1500 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Strefa gotowania 3 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Prawy przód |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 230 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Mały |
| Strefa gotowania 4 kształt | Okrągły |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1200 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Rozmiar szerokości płyty | 59.5 cm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ górnej powierzchni | Szkło ceramiczne |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wbudowany kaptur | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 54 mm |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość komory instalacji (min) | 49 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 7 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi i wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa., Nie pozostawiać włączonego urządzenia bez nadzoru., Unikać kontaktu wodą z elementami elektrycznymi i przewodami. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GI6401WSC |