Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350

0 | Opinie: 0

Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350 Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350 Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350
PRODUKT DOSTĘPNY Wysyłka z magazynu w 24h

Opis - Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350

Dyad.jpg

ROCCAT Dyad - wzmocniona materiałowa podkładka dla graczy

Dyad to podkładka, która odpowiada potrzebom tak graczy preferujących powierzchnie materiałowe, jak i zwolenników sztywnych konstrukcji. Trzy oddzielne warstwy i wzmocniony stalowy rdzeń zapewniają płynność i precyzję materiału oraz wytrzymałość i stabilność twardej powierzchni. Na materiał z podkładki Dyad nie ma mocnych!

Precyzyjna powierzchnia materiałowa

Gracze cenią powierzchnie materiałowe z uwagi na oferowaną przez nie precyzję. Wykorzystane w Dyad aksamitnie gładkie włókna zapewniają platformę dla stabilnej i dokładnej kontroli wskaźnika oraz pozwalają uniknąć chaotycznych i nierównych ruchów myszy. Materiał wysokiej jakości daje gwarancję idealnej równowagi pomiędzy szybkością a precyzją, dzięki czemu możesz błyskawicznie i zabójczo celnie reagować na wydarzenia na ekranie.

Dyad krawędzie.jpg
Dyad spód.jpg

Wzmocniony stalowy rdzeń

Dyad zbudowano z trzech warstw - precyzyjną powierzchnię materiałową i przeciwpoślizgowy spód przytwierdzono do wytrzymałego stalowego rdzenia. Pomimo posiadania aż trzech warstw ta podkładka ma grubość zaledwie 1,5 mm, więc jest zaskakująco cienka. Stalowy rdzeń wydłuża żywotność materiału i zapewnia dużą wytrzymałość. Poza tym z podkładki można bez spadku funkcjonalności korzystać także poza biurkiem, np. na kolanie.

Specyfikacja - Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350
Materiał wykonaniaTkanina
Kolor głównyCzarny
Szerokość325 mm
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacjeAntypoślizgowa faktura podkładki

Opinie - Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350

Ocena produktu: Podkładka ROCCAT Dyad ROC-13-350

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Aerocool ASUS Lenovo ROCCAT Trust
do góry