Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Podkładka ROCCAT ROC-13-052 Podkładka ROCCAT ROC-13-052 Podkładka ROCCAT ROC-13-052 Podkładka ROCCAT ROC-13-052

Podkładka ROCCAT ROC-13-052

0 | Opinie: 0

Produkt niedostępny
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Podkładka ROCCAT ROC-13-052

Taito.jpg

ROCCAT Taito - czarna podkładka dla graczy

Producenci materiałowych podkładek często muszą rezygnować z szybkości bądź precyzji. Modelu Taito to nie dotyczy, ponieważ charakteryzuje się on wyjątkową, poddaną obróbce cieplnej powierzchnią Nano Matrix, która gwarantuje idealną równowagę pomiędzy szybkością ruchu myszy i jej precyzją, która jest taka sama w osi X, jak w osi Y.

“Pamiętaj o precyzji. Niebezpiecznie jest o niej zapominać, gdy margines błędu jest niewielki.”
Dr. Erik J. Dale, ROCCAT Scientist.

ROCCAT.jpg

Lepsza powierzchnia materiałowa

Standardowa podkładka pod mysz zbudowana jest z szorstkiego tworzywa niskiej jakości, które powoduje nieprzewidywalne ruchy myszy i może mieć inną szybkość w osi X niż w osi Y bądź na odwrót. Podkładka Taito jest inna. Zbudowano ją z najlepszych dostępnych materiałów, a poddana obróbce cieplnej powierzchnia Nano Matrix jest gładka i zapewnia te same parametry w obu osiach. Efektem jest połączenie szybkiego ruchu z wyjątkową kontrolą. Nieważne, czy przeciwnik jest obok, za, pod, czy nad Tobą - Taito na pewno nie zawiedzie Cię w kluczowym momencie.

Taito powierzchnia.jpg
Taito King-Size.jpg

Optymalne gabaryty i przyczepność

Taito ma coś dla Ciebie niezależnie od Twojego stylu celowania. Taito King-Size to największy model o wymiarach 455mm x 370 mm. Następny jest Mid-Size o powierzchni funkcjonalnej 400mm x 320 mm. Stawkę zamyka natomiast Taito Mini o gabarytach 265 x 210 mm. Każda podkładka ma wersję o grubości 3 i 5 mm, aby przypaść do gustu tak graczom preferującym większą, jak i mniejszą sprężystość. Dodatkowo wszystkie modele mają przeciwpoślizgowy spód, dzięki któremu zapomnisz, co to niestabilna podkładka.

Specyfikacja - Podkładka ROCCAT ROC-13-052
ProducentROCCAT
Kod producentaROC-13-052
Kolor głównyCzarny
GwarancjaGwarancja Sklepu 24 miesiące

Opinie - Podkładka ROCCAT ROC-13-052

Ocena produktu: Podkładka ROCCAT ROC-13-052

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Aerocool ASUS Manta ROCCAT SteelSeries Trust
do góry