Poduszka elektryczna CAMRY CR 7428 szara
- Moc: 45 W, 45 W
- Waga produktu: 700 g
Opis
PODUSZKA ELEKTRYCZNA CAMRY CR 7428 SZARA
Rozgrzewająca poduszka elektryczna o mocy maksymalnej 80W. Wykorzystywana w sytuacjach, gdy konieczne jest dodatkowe ogrzanie określonej części ciała. Posiada działanie kojące i rozluźniające, dzięki czemu pomaga radzić sobie z nerwobólami i bólami reumatycznymi. Dołączony pilot pozwala na regulację temperatury, w zależności od potrzeb użytkownika. Poduszka posiada zdejmowany pokrowiec, który można wyprać. Specjalne otwory w pokrowcu dają możliwość umieszczenia w nich stóp lub dłoni. Dla bezpieczeństwa poduszka elektryczna posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Cechy:
- Kojąca moc ciepła dla stawów, nerwów i mięśni,
- polecana przy leczeniu dolegliwości gośćcowych i reumatycznych,
- łagodzi nerwobóle i rozluźnia mięśnie, usprawnia krążenie krwi,
- wygodny otwór na stopy lub dłonie,
- funkcja zabezpieczająca przed przegrzaniem,
- krótki czas nagrzewania,
- kontroler z lampką kontrolną,
- 2 ustawiania poziomu temperatury,
- regulacja temperatury za pomocą pilota na kablu zasilającym,
- szybkie i równomiernie rozprowadzanie ciepła,
- pokrowiec z miękkiego, miłego w dotyku pluszu,
- pokrowiec nadaje się do prania w pralce.
Specyfikacja
| Model | Podgrzewacz elektryczny do łóżka |
| Moc | 45 W |
| Kolor produktu | Szary |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Liczba osób | 1 os. |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Moc | 45 W |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |