Poduszka elektryczna MESKO MS 7429
- Moc: 45 W
Opis
Poduszka elektryczna Mesko MS 7429
Gdy nadchodzą coraz krótsze i chłodniejsze dni często szukamy sposobu na umilenie wieczorów spędzanych w domu. Silny wiatr i niskie temperatury to także czas, gdy odzywają się nasze dolegliwości jak problemy ze spaniem, reumatyzm czy rwa kulszowa. W takich sytuacjach przyda się poduszka elektryczna MS 7429 o wymiarach 38 cm x 38 cm. Poduszka posiada dwa otwory na dłonie lub stopy
Wielofunkcyjna pomoc przy dolegliwościach zdrowotnych
Poduszkę możemy wykorzystać do ogrzania określonej części ciała. Powszechnie wiadomo, że ciepło ma pozytywny wpływ na nasze mięśnie i pozwala szybciej wyleczyć niektóre dolegliwości zdrowotne. Nasz poduszka to produkt, który zdecydowanie warto mieć pod ręką. Już po kilku minutach po włączeniu, możesz cieszyć się przyjemnym i kojącym ciepłem. Masz problemy z zasypianiem? Jest ci wiecznie zimno? Dokuczają ci nerwobóle lub dolegliwości reumatyczne? Poduszka wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału pozwoli ci zadbać o komfort spania.
Specyfikacja
| Model | Elektrycznie ogrzewana poduszka |
| Kolor produktu | Szary |
| Odłączany przewód | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Liczba osób | 1 os. |
| Materiały | Flanelowy polar |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Moc | 45 W |
| Moc maksymalna | 80 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Ostrzeżenia | Nie używać, gdy urządzenie jest uszkodzone., Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania., Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |