Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Jeśli już zdecydujemy się na zakup jakiegokolwiek porządnego sprzętu, poświęcając uprzednio czas na rozważenie tego, jaki model sprawdzi się w naszych rękach najlepiej, z pewnością oczekujemy, że urządzenie będzie nam służyć przez lata. Niestety to, jak długo będziemy mogli korzystać np. z kamery, nie jest zależne wyłącznie od jej jakości, a co za tym idzie producenta i ceny. To my sami musimy włożyć wysiłek w to, aby nie uległa ona żadnej usterce. A dbanie o kamerę oznacza także właściwe jej przechowywanie i transportowanie, które powinno odbywać się wyłącznie w specjalnych pokrowcach na kamery.

Pokrowce na kamery - praktyczne i poręczne futerały na sprzęt wideo

Niezależnie od tego, czy posiadamy wygodną, zakładaną na ramię torbę na urządzenie wideo, warto przejrzeć dostępne m.in. w sklepie Sferis pokrowce na kamery. Tego typu modele świetnie sprawdzają się podczas podróży, szczególnie w dalsze zakątki świata, gdy zależy nam na tym, by nasz bagaż był jak najmniejszy i możliwie lekki. Etui zabezpiecza bowiem sprzęt przed wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechanicznymi, a przy tym nie zajmuje zbyt dużo miejsca. W związku z tym swobodnie możemy zapakować kamerę z rzeczami osobistymi do walizki bądź też plecaka turystycznego.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

DJI Kingston SanDisk Sony Toshiba
do góry