Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195 Police Tactics: Imperio - K00195

Police Tactics: Imperio - K00195

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Police Tactics: Imperio - K00195


Police Tactics: Imperio

Szesnaście lat temu miastem Newport Falls zawładnęła organizacja przestępcza o nazwie IMPERIO. Jej członkowie siali postrach i przerażenie, zmieniając malownicze niegdyś Newport Falls w prawdziwą twierdzę zorganizowanej przestępczości. Przez długi czas policja była zupełnie bezsilna, a członkowie IMPERIO cieszyli się absolutną bezkarnością. Aż do momentu, gdy pojawił się policjant John Croft, który stanął na czele specjalnej grupy zadaniowej i ukrócił działania syndykatu. Jednak zanim policji udało się aresztować jego przywódcę, zniknął on bez śladu razem z całą organizacją. Wkrótce później John Croft, bohater miasta i ojciec małego chłopca, został znaleziony martwy z dwoma kulami w klatce piersiowej. Sprawy nigdy nie rozwiązano. Organizacja IMPERIO zniknęła, a miasto wspaniale rozkwitło.

#Police Tactics: Imperio

Szesnaście lat później nikt już nie pamięta o tych wydarzeniach. Organizacja IMPERIO powróciła, powodując lawinowy wzrost przestępczości. Na bankiecie, na którym burmistrz zamierza przedstawić planowaną od miesięcy akcję walki z przestępczością zorganizowaną, dochodzi do tragedii. Podczas prezentacji podejrzany typ wyciąga broń i oddaje kilka strzałów w kierunku burmistrza. W powietrzu fruwają pociski. Wszędzie mnóstwo rozbitego szkła. Wybucha panika. Kiedy opada kurz, z początku widać tylko leżące na podłodze ciało burmistrza. Obok niego, podziurawiony kulami, spoczywa komendant policji Michael Reese. Zginął, ale zdołał ocalić życie burmistrzowi. Niezidentyfikowany zabójca ucieka.

W grze POLICE TACTICS: IMPERIO wcielasz się w postać Harveya Crofta i obejmujesz wakujące stanowisko komendanta policji. Twoim zadaniem jest dopilnować przestrzegania prawa i porządku w Newport Falls. Koordynuj działania pojazdów i personelu miejskiego komisariatu, by powstrzymać przestępców. Dopilnuj, aby żadna zbrodnia nie pozostała bez kary i doprowadź do skazania sprawców! Jesteś pierwszą linią obrony w walce z przestępczością. Musisz stawić czoło kryminalnemu półświatkowi i aresztować jego przywódcę, zanim będzie za późno. Gromadź i badaj różne materiały dowodowe, chroń miasto przed zalewem przestępczości, wykorzystaj pełny potencjał jednostek policyjnych, a także szkol i wysyłaj w teren śledczych, jednostki specjalne, oficerów policji oraz detektywów. Zarządzaj kwaterą główną i skutecznie wykorzystaj budżet, by zapewnić miastu najwyższej jakości siły policyjne i jednostki do walki z zagrożeniami.

Kluczowe cechy gry:

- Stój na straży prawa i porządku w mieście Newport Falls
- Zwalczaj zorganizowaną przestępczość
- Koordynuj działania różnych jednostek policyjnych
- Odblokowuj stopniowo posterunki, udoskonalenia i nowe jednostki
- Zarządzaj siedzibą i siłami policji i rozwijaj je
- Realistyczne pojazdy (amerykańskie albo niemieckie jednostki policyjne)
- Dynamiczne cykle dnia i nocy
- Realistyczne radio policyjne i syreny.

#Police Tactics: Imperio

Police Tactics: Imperio to realistyczna strategia czasu rzeczywistego, opracowana przez studio CyberphobX Ltd. i astragon Entertainment GmbH.

#Police Tactics: Imperio

Wraz z kolejnymi sukcesami w walce z przestępczością zorganizowaną będziesz brać na siebie coraz większą odpowiedzialność i odblokowywać nowe obszary, jednostki i udoskonalenia. Rozwiązuj pasjonujące sprawy, prowadź śledztwa w sprawie przestępstw i zapobiegaj codziennym wykroczeniom. Czy potrafisz dokończyć dzieło życia swojego ojca i raz na zawsze zniszczyć organizację IMPERIO?

©2016 astragon Entertainment GmbH
©2016 CyberphobX Ltd

Oprogramowanie
Obsługiwane systemy operacyjne WindowsWindows 10
Windows 7
Windows 8
Zgodny z MacTak
Obsługiwane systemy operacyjne MacMac OS X 10.10 Yosemite
Mac OS X 10.11 El Capitan
Mac OS X 10.12 Sierra
Mac OS X 10.13 High Sierra
Mac OS X 10.14 Mojave
Mac OS X 10.8 Mountain Lion
Mac OS X 10.9 Mavericks
Rodzaj dystrybucjiSteam
Opis ogólny
PlatformaPC/Mac
Nazwa gryPolice Tactics: Imperio
Wersja językowaAngielski
Francuska
Hiszpański
Niemiecki
Rosyjski
Włoski
Ilość zawartości do pobrania (DLC)1
Data wydania (DD/MM/RRRR)07/09/2016
Edytorastragon Entertainment
Minimalny procesorIntel Core i5
Zalecana pamięć RAM4096 MB
Zalecana ilość wolnej pamięci komputerowej3 GB
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Police Tactics: Imperio - K00195

Ocena produktu: Police Tactics: Imperio - K00195

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry