Półka 2szt. SOHO 125x20x20 kaszmir+ czarny
223,20 zł
Produkt Dostępny
Oczekiwany czas wysyłki: 5-7 dni
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Kolor produktu: Cashmere colour, Czarny
- Kolekcja: SOHO
- Szerokość produktu: 1250 mm
- Głębokość produktu: 200 mm
- Wysokość produktu: 200 mm
Opis
Półki SOHO kaszmir + czarny
Półka wisząca z kolekcji SOHO to doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Półka jest świetnym miejscem na książki, dekoracje czy inne akcesoria.
Wykonanie:
maksymalny nacisk 10 kg.
dwie sztuki w zestawie
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Model | Półka |
| Typ mocowania | Do montażu na ścianie |
| Materiały | Płyta wiórowa |
| Kolor produktu | Cashmere colour, Czarny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Ilość półek | 2 |
| Produkt wstępnie zmontowany | Nie |
| Wymagany montaż | Tak |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolekcja | SOHO |
| Dostępne opcje | Oświetlenie opcjonalne, sprzedawane oddzielnie |
| Szerokość produktu | 1250 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość opakowania | 205 mm |
| Głębokość opakowania | 1335 mm |
| Wysokość opakowania | 75 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13 kg |
| Ilość paczek | 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ilość sztuk | 2 |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ostrzeganie | Nie obciążaj nadmiernie półek ani szuflad, aby zapobiec uszkodzeniu.Upewnij się, że komoda jest stabilnie ustawiona i ewentualnie przymocowana do ściany, aby uniknąć przewrócenia.Uważaj podczas montażu, aby nie uszkodzić krawędzi ani powierzchni. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Półka 2szt. SOHO 125x20x20 kaszmir+ czarny
Trwa wczytywanie...