Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245K up to 5.2GHz FCLGA18W LGA1851 24M Cache Boxed (BX80768245K)
Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245K up to 5.2GHz FCLGA18W LGA1851 24M Cache Boxed (BX80768245K)
- Liczba rdzeni procesora: 14
- Gniazdo procesora: LGA1851
- Cache procesora: 24 MB
- Częstotliwość bazowa procesora: 4,2 GHz
Możesz być zainteresowany również:
-
Procesor Intel® Core™ Ultra 5 250K Plus 18 cores (6 P-cores + 12 E-cores) up to 5.3 GHz (BX80768250K)
999,00 zł -
Procesor Intel Core i5-12600KF
799,00 zł -
Procesor IIntel® Core™ Ultra 7 265F 20 cores up to 5.3 GHz (BX80768265F)
1 399,00 zł -
Procesor Intel Core Ultra 7 Desktop 265K
1 349,00 zł 1 229,00 złNajniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 1 199,00 zł -
Procesor Intel Core Ultra 7 Desktop 265KF
1 099,00 zł
Opis
INTEL CORE ULTRA 5 DESKTOP 245K – moc, wydajność i nowoczesne technologie
Intel Core Ultra 5 Desktop 245K to idealny wybór dla wymagających użytkowników, którzy oczekują najwyższej mocy obliczeniowej, niezawodności i szybkości działania.
Opierając się na innowacyjnej architekturze Arrow Lake nowej generacji procesor łączy nowoczesne technologie z wysoką wydajnością, która sprosta każdemu wyzwaniu — od gamingu po zaawansowane zadania kreatywne i profesjonalne.
Postaw na nowoczesność, szybkość i potężną moc obliczeniową. Wybierz Intel Core Ultra 5 Desktop 245K – procesor stworzony do zadań specjalnych.
Płynna praca
Dzięki 14 rdzeniom (6 Performance + 8 Efficient) procesor bez problemu sprosta najbardziej wymagającym zadaniom – od gamingu po profesjonalne aplikacje. Postaw na wydajność bez kompromisów, w czym pomoże bazowe taktowanie na poziomie 4,2 GHz i 5,2 GHz w trybie turbo. Duża pamięć cache – 26 MB L2 + 24 MB L3 - umożliwia błyskawiczny dostęp do danych a wydajność energetyczna na poziomie TDP 125 W i MTP 159 W na optymalne zarządzanie energią.
Zintegrowana grafika Intel
Procesor Intel Core Ultra 5 Desktop 245K jest wyposażony w zintegrowaną grafikę, która oferuje imponującą jakość obrazu oraz płynne działanie w grach i aplikacjach graficznych. Dzięki układowi graficznemu Intel Graphics użytkownicy mogą cieszyć się doskonałymi wizualizacjami bez potrzeby inwestowania w oddzielną kartę graficzną, co czyni ten procesor bardziej przystępnym i ekonomicznym rozwiązaniem.
Doskonały wybór dla entuzjastów wydajności
Intel Core Ultra 5 245K to doskonały wybór dla użytkowników poszukujących procesora o wysokiej wydajności, idealnego do gamingu i pracy z wymagającymi aplikacjami. Przekonaj się, jak płynnie może działać Twój komputer!
Specyfikacja
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Przeznaczenie | PC |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Pudełko | Tak |
| Zawiera system chłodzący | Nie |
| Częstotliwość bazowa procesora | 4,2 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,2 GHz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5 |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 6400 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Segment rynku | Komputer stacjonarny |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0, 4.0 |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że procesor jest odpowiednio zamontowany w gnieździe CPU, aby uniknąć uszkodzeń., Zachowaj ostrożność podczas obsługi procesora, aby nie uszkodzić delikatnych pinów., Nie wolno wyrzucać procesorów do zwykłego śmietnika - wymagają specjalnej utylizacji ze względu na ich potencjalne wpływy na środowisko. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | BX80768245K |