Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Firma Ledlenser jest bardzo młodym przedsiębiorstwem, które powstało w 1993 roku. Doskonały pomysł i wykorzystanie nowoczesnych technologii doprowadziły do powstania przełomowej produkcji latarek prętowych i czołowych, które obecnie znane są klientom na całym świecie. Z roku na rok pojawiają się na rynku nowe produkty tej marki, która stawia na ciągły rozwój.

Latarki czołowe i inne akcesoria marki Ledlenser są chętnie wykorzystywane zarówno w życiu codziennym, jak i podczas sportów profesjonalnych czy różnych specjalistycznych prac wykonywanych po zmroku. Produkty Ledlenser są chętnie wykorzystywane przez służby mundurowe na całym świecie. Wiąże się to z jakością oferowanych artykułów, które charakteryzują się dużym zasięgiem światła i niezawodnością.

W ofercie sklepu Sferis dostępne są produkty firmy Ledlenser – zarówno latarki czołowe, jak i prętowe – charakteryzujące się różnymi rozmiarami oraz parametrami. Dzięki temu każdy klient może precyzyjnie dopasować akcesoria do swoich wymagań i planowanych czynności.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie
do góry