Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Grzejniki Promiennik podczerwieni Cronos Synthelith PRO CRP-980TWP 980W z WiFi i pilotem biały

Promiennik podczerwieni Cronos Synthelith PRO CRP-980TWP 980W z WiFi i pilotem biały

promiennik-podczerwieni-cronos-synthelith-pro-z-wifi-i-pilotem-980w.jpg
2_promiennik-podczerwieni-cronos-synthelith-pro-z-wifi-i-pilotem-980w.jpg
3_promiennik-podczerwieni-cronos-synthelith-pro-z-wifi-i-pilotem-980w.jpg
promiennik-podczerwieni-cronos-synthelith-pro-z-wifi-i-pilotem-980w.jpg
2_promiennik-podczerwieni-cronos-synthelith-pro-z-wifi-i-pilotem-980w.jpg
3_promiennik-podczerwieni-cronos-synthelith-pro-z-wifi-i-pilotem-980w.jpg

Promiennik podczerwieni Cronos Synthelith PRO CRP-980TWP 980W z WiFi i pilotem biały

Producent:
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Promiennik podczerwieni Cronos Synthelith Pro z WiFi i pilotem 980W

Ultracienki grzejnik na podczerwień od firmy Cronos pozwala ogrzać pomieszczenie daleką podczerwienią, dzięki czemu wzrost temperatury odnotowuje się jedynie u organizmów żywych i przedmiotów. Promieniowanie nie ogrzewa powietrza, co korzystnie wpływa na zdrowie alergików i astmatyków.

Siła działania promiennika podczerwieni zależna jest od stopnia ocieplenia budynku, w którym zostanie zamontowany. Panel na podczerwień został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania, dzięki czemu można sterować nim za pomocą sieci WiFi w telefonie komórkowym lub pilota dołączonego do zestawu.

Panel grzewczy Cronos wykorzystuje innowacyjną metodę ogrzewania energią dalekiej podczerwieni, dbając o Twoją wygodę, zdrowie i portfel. Nowoczesny design dopełni wystrój każdego pomieszczenia.

Zamontujesz go zarówno na ścianie, podłodze jak i na suficie.

W grzejniku znajdziesz również udogodnienia takie jak:

nowoczesne nogi dołączone do zestawu
regulowany termostat
możliwość sterowania z poziomu aplikacji na smartfonie
możliwość sterowania pilotem
system wykrywania otwartego okna i dostosowania temperatury do nowych warunkówPoznaj zalety promiennika Cronos:

Skuteczna metoda ogrzewania daleką podczerwienią

Specjalna powłoka zewnętrzna nanoszona bezpośrednio na element grzewczy dla zmaksymalizowania emisji promieniowania podczerwonego

Ultracienki, nowoczesny grzejnik

Matowa powierzchnia odporna na zarysowania

Stopień ochrony IP54

Element grzewczy – kryształ węgla

Ogrzewanie przyjazne alergikom

Ogrzewa powierzchnię do 28 m²

Ekonomiczne ogrzewanie

Lecznicze właściwości podczerwieni

Szybka i prosta instalacja

W przypadku wieszania grzejnika na suficie, należy zachować odstęp od sufitu przynajmniej 15 cm (w przypadku niezachowania wskazanej odległości grzejnik może ulec uszkodzeniu)Moc korzyści z panelami grzewczymi Cronos

Panele grzewcze Cronos wytwarzają dalekie promieniowanie podczerwone w zdrowym zakresie 4-14 mikronów, w efekcie czujesz to samo ciepłe i zdrowe ciepło, co w słońcu

Zdrowe, komfortowe, energooszczędne bezpieczne, ciche

Oszczędność energii: sprawność przetwarzania energii elektrycznej do 98%

Bezpieczeństwo: wyposażone w zabezpieczenie przed przegrzaniem, ograniczenie temperatury powierzchni od 85°C do 95°C

Cicha praca: brak wbudowanego wentylatora, grzanie bez hałasu. Cicha praca gwarantuje pełen komfort podczas snu i pracy

Czystość: przyjazne dla środowiska i czyste, bez pyłu podczas pracy

Szybkie ogrzewanie: temperatura powierzchni szybko wzrasta w ciągu 5 minut w stosunku do temperatury otoczenia

Oszczędność miejsca: zamontowane na ścianie nie zajmują przestrzeni Twojego pomieszczeniaEnergooszczędność z panelami Cronos

Panele na podczerwień marki Cronos przy optymalnym ustawieniu urządzenia są wysoce energooszczędne. Pobór prądu na jeden grzejnik o mocy 980W wynosi od 90 do 110 zł złotych miesięcznie przy stałej pracy urządzenia*.

*Wyliczenia zostały przeprowadzone w budynku o bardzo dobrej termoizolacji przy optymalnym dobraniu mocy grzejnika do wielkości pomieszczenia. Więcej o optymalnych ustawieniach dowiesz się z instrukcji do poszczególnych modeli grzejników.


Technologia iControl System to nowoczesność

Obsługa promienników podczerwieni z WiFi marki Cronos jest niezwykle prosta, dzięki stworzeniu aplikacji Tuya Smart, która pozwala na wprowadzanie zmian z poziomu telefonu, m.in.:

kontrolę temperatury

kontrolę czasu pracy

aplikacja pozwala zarządzać kilkoma grzejnikamiCo jeszcze gwarantują panele Cronos?

Niesamowicie niskie koszty eksploatacji - nawet do 65% mniej w stosunku do ogrzewania tradycyjnego

Solidna konstrukcja o bardzo smukłej, stylowej konstrukcji - grubość ≤ 23 mm. Nienagrzewające się krawędzie grzejnika, trwałe wykończenie natryskowe

Idealny do stosowania w biurach, salonach, łazienkach, pomieszczeniach gospodarczych, sypialniach i korytarzach

Eliminuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne

Ochrona przed przegrzaniem

Łatwy w użyciu i utrzymaniuŁatwy i szybki montaż

Bardzo proste w montażu urządzenie – panel jest tak lekki, że można zawiesić go na ścianie lub suficie, a następnie podłączyć do prądu.Czy promieniowanie podczerwone jest zdrowe?

W ostatnich latach przeprowadzono szereg testów i badań dotyczących działania promieni podczerwonych. Wyniki potwierdziły, że:

Energia podczerwieni bardzo korzystnie wpływa na nasz układ sercowo-naczyniowy, układ oddechowy oraz wspomaga pracę wielu narządów. Obecnie w medycynie używa się promieniowania podczerwonego do leczenia bólów mięśniowych, kontuzji, stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Promieniowanie wykorzystywane jest także na oddziałach dziecięcych, szczególnie tam, gdzie przebywają noworodki, m.in. wcześniaki, aby wspomóc ich prawidłowy rozwój.

Jest to ogrzewanie idealne dla alergików - podczas procesu ogrzewania podczerwienią nie dochodzi do cyrkulacji powietrza. Dzięki temu, ogrzewanie to zapobiega wzbijaniu się kurzu, a my otrzymujemy powietrze wolne od pyłków i roztoczy, oraz wielu innych alergenów. Dodatkowo, promieniowanie zapobiega powstawaniu wilgoci, co znacznie ogranicza możliwość rozwoju grzybów i pleśni.

Promienniki nie wysuszają powietrza - suche powietrze może prowadzić do podrażnienia błon śluzowych i skóry, oraz być przyczyną nawracających infekcji dróg oddechowych, suchości oczu czy ogólnego osłabienia.Ciepłe pokoje z najnowocześniejszą technologią - czym jest daleka podczerwień?

Nowoczesna metoda ogrzewania daleką podczerwienią (FIR) opiera się na energii promieniowania, która przemieszcza się w postaci niewidzialnych fal elektromagnetycznych niewidocznych dla oka.

Dzięki zdolności odbijania, załamywania i pochłaniania tejże energii, w całym procesie ogrzewania, nośnikiem ciepła nie jest powietrze (jak w przypadku tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego), a wszystkie przedmioty i istoty znajdujące się w pomieszczeniu.


Lecznicze właściwości podczerwieni

Podczas procesu ogrzewania podczerwienią nie dochodzi do cyrkulacji powietrza. Dzięki temu, ogrzewanie to zapobiega wzbijaniu się kurzu, a my dostajemy powietrze czyste, wolne od pyłków, roztoczy i wielu innych alergenów - środowisko sprzyjające alergikom. Dodatkowo, nasze mieszkanie, dom, czy biuro jest wolne od grzybów i pleśni, ponieważ ogrzewanie zapobiega powstawaniu wilgoci.

W medycynie używa się promieni podczerwieni do leczenia bólów mięśniowych, kontuzji i stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Energia podczerwieni wpływa również bardzo korzystnie na nasz układ sercowo-naczyniowy, układ oddechowy i wspomaga pracę wielu narządów.

Dodatkowo, panel nie wysusza powietrza.Brak strat ciepła

Podstawową różnicą i zaletą ogrzewania promieniami podczerwonymi jest fakt, że nie dochodzi do ogrzania powietrza, jak przy tradycyjnych grzejnikach, lecz energia cieplna, którą wytwarza promiennik bez żadnych strat przebiega przez powietrze i oddziałuje ogrzewając bezpośrednio osoby, zwierzęta, przedmioty znajdujące się w obszarze jej padania.

Ogrzewanie w pełni naturalne

Promieniowanie podczerwone nie jest widzialne dla ludzkiego oka - jest odczuwalne w postaci ciepła. Niezależnie od konstrukcji promiennika, ocieplanie podczerwienią jest całkowicie naturalne - jest wytwarzane m.in. przez ogrzewające nas słońce.Bezgłośne działanie

W 100% bezgłośna praca zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Nie przeszkadza w codziennych czynnościach, nawet podczas snu.


Bezgłośne działanie

W 100% bezgłośna praca zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Nie przeszkadza w codziennych czynnościach, nawet podczas snu.


Budowa grzejnika:

Materiał Synthelith - nowoczesne tworzywo wysokiej klasy, które nie blokuje promieniowania podczerwonego

Włókno węglowe - zapewnia szybsze przewodzenie ciepła i zwiększoną wydajność, co prowadzi do szybszego nagrzewania się pomieszczenia przy mniejszym zużyciu energii

Materiał izolacyjny - gwarantuje wysoką izolację termiczną od ściany i minimalizuje straty ciepła

Warstwa refleksyjna - zamontowana w tylnej części grzejnika, działa jak lustro, które odbija fale podczerwieni. Dzięki czemu całe promieniowanie skierowane jest w stronę pomieszczeniaZestaw zawiera:

Promiennik podczerwieni Cronos Synthelith Pro CRP-980TWP

Nogi

Akcesoria montażowe (kołki do montażu ściennego)

Pilot

Instrukcja obsługi promiennika oraz aplikacji Tuya Smart

Oryginalne solidne opakowanie na czas transportuSpecyfikacja

Typ elementu grzejącego Podczerwień
Model Podgrzewacz elektryczny na podczerwień
Przeznaczenie Wewnętrzna
Kolor produktu Biały
Wbudowany wyświetlacz Tak
Typ kontroli Dotyk
Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 28 m²
Regulowany termostat Tak
Moc 980 W
Napięcie wejściowe AC 230 V
Szerokość produktu 1200 mm
Głębokość produktu 20 mm
Wysokość produktu 800 mm
Waga produktu 5,5 kg
Ilość sztuk 1
Podręcznik użytkownika Tak
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Promiennik podczerwieni Cronos Synthelith PRO CRP-980TWP 980W z WiFi i pilotem biały

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Promiennik podczerwieni Cronos Synthelith PRO CRP-980TWP 980W z WiFi i pilotem biały

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.