Sfera Gamingu- sprawdź promocje!

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Motoryzacja Akcesoria samochodowe Prostownik Automatyczny AEG LG12 12V, 12A

Prostownik Automatyczny AEG LG12 12V, 12A

0.jpg
2.jpg
1.jpg
0.jpg
2.jpg
1.jpg

Prostownik Automatyczny AEG LG12 12V, 12A

Producent:  AEG

Opis

Prostownik AEG LG12 12V, 12A

Automatyczna ładowarka akumulatorów AEG LG 12 pracuje delikatnie i jednocześnie z dużą mocą i nadaje się do wszystkich popularnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych i GEL o napięciu 12 V. To kompaktowe urządzenie jest wygodnie obsługiwane za pomocą zaledwie dwóch przełączników. Podczas procesu ładowania cztery diody LED zapewniają optymalną kontrolę stanu ładowania i przypadkowo wadliwego połączenia. Jeśli urządzenie wykryje nieprawidłową polaryzację, proces ładowania jest automatycznie wstrzymywany, aby uniknąć niebezpiecznych zwarć.


Ładowanie pozorne dla wydłużenia żywotności baterii

Po pełnym naładowaniu akumulatora, funkcja trickle charge delikatnie i w sposób ciągły kompensuje samorozładowanie. W szczególności moc akumulatora pojazdów sezonowych jest delikatnie utrzymywana dzięki tej funkcji, może być wywołana w każdej chwili, a żywotność akumulatora jest przedłużona przez stały poziom ładowania. Ładowanie podchwytliwe zapewnia również, że akumulator nie jest narażony na szkodliwe przegrzanie i przeładowanie, jeśli nie zostanie odłączony od urządzenia po zakończeniu procesu ładowania.


Opcjonalnie delikatne ładowanie akumulatorów o mniejszej pojemności

Aby mniejsze pojemności akumulatorów nie zostały przeciążone podczas głównych faz ładowania, zasilacz można przełączyć na odpowiednio łagodniejsze ładowanie prądem 3,5 A za pomocą przełącznika na obudowie. Umożliwia to bezpieczną i niezawodną pracę prostownika dla akumulatorów o pojemności od 20 Ah do 120 Ah.

Specyfikacja

Napięcie ładowania 12 V
Prąd ładowania 12 A
Wbudowany wyświetlacz Nie
Pojemność baterii (max) 120 Ah
Napięcie wejściowe 230 V / 50Hz
Rodzaj prądu AC/DC
Kolor produktu Czarny
Wbudowany wyświetlacz Nie
Wtyczka Typ C (wtyczka eur)
Materiały Plastik
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Prostownik Automatyczny AEG LG12 12V, 12A

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Prostownik Automatyczny AEG LG12 12V, 12A

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.