Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda

Przetwory jesienne - przygotuj się na zimę!

Roboty kuchenne

Spraw sobie nieocenionego pomocnika w kuchni. Roboty kuchenne, wielofunkcyjne, skracają czas przygotowania warzyw i owoców do domowych, smakowitych przetworów.

Zobacz więcej robotów kuchennych

Blendery

Zblenduj to. Blendery będą doskonałym wsparciem w przygotowaniu domowej, aromatycznej salsy do nachos.

Zobacz więcej blenderów

Wyciskarki i sokowirówki

Wyciśnij jak najwięcej witamin. Do przygotowania pełnych witamin i bogatych w smaku soków oraz kompotów na niedzielne obiady z pomocą przyjdą wyciskarki i sokowirówki.

Zobacz więcej wyciskarek

Zobacz więcej sokowirówek

Suszarki do żywności

Zachowaj smak lata na dłużej. Przygotuj domowe suszonki, korzystając z suszarki do owoców i grzybów. Zachowaj niepowtarzalny smak i właściwości odżywcze ulubionych owoców.

Zobacz więcej suszarek do żywności

Zgrzewarki próżniowe

Pojemniki na żywność

Znajdź sposób na przechowywanie. W prawidłowym przechowywaniu suszonych lub mrożonych produktów na zimę pomogą pojemniki na żywność i zgrzewarki próżniowe.

Zamrażarki i lodówki

Zadbaj, by nigdy nie zabrakło miejsca na Twoje ulubione smaki. Niektóre przetwory na zimę wymagają mrożenia, ale jak poradzić sobie gdy w lodówce lub zamrażarce zabraknie miejsca? Sprawdź niezwykle pojemne lodówki i zamrażarki.

Zobacz więcej zamrażarek

Zobacz więcej lodówek

Wolnowary i parowary

Przyrządzaj smaczne, zdrowe, aromatyczne potrawy. Zachowaj pełnię witamin. Przygotuj domowe konserwy, marmolady, konfitury. Wolnowar wykorzystasz również do pasteryzowania słoików z przetworami.

Zobacz więcej wolnowarów i parowarów

Naczynia i akcesoria kuchenne

Przygotuj wyśmienite kiszonki, suszonki, dżemy, powidła i soki na jesienne i zimowe dni. Oprócz sprzętu AGD niezbędne będą również naczynia, sztućce i akcesoria kuchenne. Sprawdź garnki, patelnie, noże, łyżki, obieraczki, miski, wagi kuchenne w atrakcyjnych cenach.

Zobacz więcej:

Garnków

Patelni

Wag kuchenych

Akcesorii kuchennych

Newsletter

Zapisz się na newsletter

i odbierz kod rabatowy na zakupy o wartości 10 lub 50 zł!

Wymagane
* Kod rabatowy 50 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 2000 zł / Kod rabatowy 10 zł do wykorzystania przy zakupach za min. 200 zł