Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Majsterkowanie i narzędzia Przecinaki Przyrząd do cięcia glazury MONTOLIT 125P3

Przyrząd do cięcia glazury MONTOLIT 125P3

1.jpg
1.jpg

Przyrząd do cięcia glazury MONTOLIT 125P3

Producent:  Montolit
Produkt Produkt niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

Przyrząd do cięcia glazury Montolit 125P3

Wielofunkcyjna, mocna i precyzyjna to główne cechy tej innowacyjnej przecinarki do płytek. W 100% wyprodukowane we Włoszech.
Przecinarka Masterpiuma jest najlżejsza w porównaniu do produktów o podobnych wymiarach. Ta linia profesjonalnych przecinarek do glazury jest w stanie precyzyjnie i szybko ciąć wszystkie rodzaje płytek o grubości od 0 do 22 mm. Idealna również do cięcia po przekątnej oraz do cięcia mozaiki.

Przecinarka do płytek ma konstrukcję z odlewanego ciśnieniowo aluminium i stali niklowanej, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Podstawa przecinarki do płytek wykonana jest ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania. Koło tytanowe w standardzie (specjalne do gresu porcelanowego), kwadratowe i przedłużka, które można całkowicie zamknąć w ramach gabarytów maszyny. Sprężynowane półki umożliwiające bezpieczne rozłupywanie płytki oraz wyjmowany pręt podtrzymujący do dużych płytek.

Wykorzystanie

Za pomocą ergonomicznej rękojeści naciska się nacięcie, co jest absolutnie skuteczne w przypadku wszystkich materiałów i staje się nieodzowne w przypadku płytek wielkoformatowych. Na kwadracie kątomierza przecinarki do płytek znajdują się dwie skale pomiarowe. Pierwsza, umieszczona na nachylonej części, odnosi się do boku płytki i zapewnia prawidłowy pomiar dla wszystkich kątów. Druga skala pokazana w górnej części kwadratu podaje miarę przekątnej dla cięć 45 ° i jest szczególnie przydatna dla instalatorów.

Zalety:

• Zaprojektowany tak, aby służył przez lata i umożliwia łatwe cięcie wszystkich rodzajów i grubości ceramiki, gresu porcelanowego, płytek szklanych i mozaiki szklanej.
• System łupania tej serii przecinarek do płytek jest obecnie najpotężniejszy na rynku i łączy w sobie niezwykłą precyzję z maksymalną ergonomią, co pozwala uniknąć problemów fizycznych instalatora.
• Opatentowany system grawerowania znacznie ułatwia i przyspiesza fazę grawerowania i cięcia płytek o różnej grubości.
• Przygotowanie przecinarki do glazury, jej transport i późniejsze przechowywanie są niezwykle proste i szybkie dzięki składanej konstrukcji, która nie wymaga demontażu i ponownego montażu żadnego elementu przecinarki.

Uchwyt narzędziowy ma wiele cech szczególnych

Podwójny system rozłupywania, który interweniuje zarówno w zwykłych cięciach (bez konieczności cofania uchwytu po fazie grawerowania), jak i w nacięciach w narożach płytek lub cięciach mozaiki i jest automatycznie pozycjonowany prostym ruchem. Zintegrowana smarownica do grawerowania koła z węglika wolframu (pokryta tytanem), którą w razie potrzeby może obsługiwać operator, lekko naciskając bezpośrednio na dozownik. Urządzenie RAS (Roller Adjuster System). Cylinder z materiału przeciwciernego i odpornego na zużycie, który zawsze utrzymuje kontakt z prętem / poprzeczką, skutecznie eliminując wszelkie ruchy boczne, gwarantuje doskonałe przesuwanie uchwytu narzędzia, a tym samym super precyzyjne grawerowanie.

Specyfikacja

Kolor produktu Czerwony, Szary
Typ produktu Przyrząd do cięcia glazury
Amortyzator Tak
Przeznaczenie Ceramika, szkło, mozaika
Wzmocniona rama skrzyniowa Tak
Smarowanie Tak
Materiały Tytan, Stal, Aluminium
Kątomierz Tak
Produkt odporny na warunki atmosferyczne Tak
Maksymalna długość cięcia 125 cm
Grubość cięcia (max) 2,2 cm
Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej 88 x 88 cm
Cięcie (45 °) Tak
Waga produktu 24 kg
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Przyrząd do cięcia glazury MONTOLIT 125P3

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.