QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 65W | 5-20V | 3-3.25A
64,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-16
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne
- Rodzaj zasilania: Prąd przemienny
- Długość kabla: 1,2 m
- Moc maksymalna: 65 W
Specyfikacja
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie, Krótkie spięcie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 65 W |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 3,25 A |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (15V) | 3 A |
| Prąd wyjściowy (20 V) | 3,25 A |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 195 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 215 g |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj ani nie demontuj urządzenia, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Nie używaj produktu w wilgotnym środowisku, aby zapobiec uszkodzeniu i ryzyku pożaru., Produkt musi być zutylizowany zgodnie z przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
QOLTEC ŁADOWARKA SIECIOWA 65W | 5-20V | 3-3.25A
Trwa wczytywanie...