Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%
Red Faction Collection - K00285 Red Faction Collection - K00285 Red Faction Collection - K00285 Red Faction Collection - K00285 Red Faction Collection - K00285

Red Faction Collection - K00285

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Red Faction Collection - K00285


Red Faction Complete Collection

#Red Faction Collection

Red Faction Complete Collection to zestaw zawierający:

* Grę Red Faction
* Grę Red Faction II
* Grę Red Faction: Guerilla
* Grę Red Faction: Armageddon
* DLC Path to War do gry Red Faction: Armageddon
* Ścieżkę dźwiękową do gry Red Faction: Armageddon
* Ścieżkę dźwiękową do gry Red Faction: Guerilla


#Red Faction Collection

Red Faction

Przyłącz się do rewolucji! Zwabieni na Marsa obietnicą lepszego życia przez Korporację Ultor, tysiące osadników przybyły szukać szczęścia i pracy w ogromnej firmie górniczej. Ale nie wszystko jest takie, jak się wydaje. Śmiercionośna plaga przetacza się przez koszary, a górnicy cierpią codziennie z powodu nadużyć strażników Ultoru. Czy na horyzoncie majaczy rewolucja?

#Red Faction Collection
#Red Faction Collection
#Red Faction Collection

Red Faction rewolucjonizuje gry dzięki technologii Geo-Mod, pozwalającej całkowicie zmienić i zniszczyć otoczenie w czasie rzeczywistym!

Zawieraja 5 sterowalnych pojazdów, 15 broni masowego zniszczenia!

/niezrównana akcja w trybie wieloosobowym oraz osadzona w samym centrum zabójczej plagi i rebelii na Marsie - gra Red Faction wyznacza nowe standardy w grach!

#Red Faction Collection
#Red Faction Collection

Red Faction II

Ziemia XXII wieku. Pięć lat po rebelii na Marsie. Na przestrzeni ostatnich 15 lat Sopot, skorumpowany dyktator, uciska lud Wspólnoty. Jego nieustające dążenie do połączenia z sąsiednią Zjednoczoną Republiką pogrążyło kraj w niepotrzebnym rozlewie krwi i biedzie. Propaganda oblepia społeczeństwo, zaś Budynek Informacji Publicznej, zbudowany jako hołd dla egocentrycznego dyktatora, udostępnia kolejne transmisje z zapewnieniami o zwycięstwie, gdy kolejni żołnierze ponoszą krwawe ofiary. Mając dość po latach spędzonych na frontach wojny, grupa superżołnierzy wspomaganych nanotechnologią przysięga usunąć dyktatora i przywrócić pokój.

#Red Faction Collection
#Red Faction Collection
#Red Faction Collection
#Red Faction Collection

Broń swego kraju jako Alias, ekspert od wyburzeń, z pomocą pięciu członków twojej drużyny, z których każdy specjalizuje się w swoich własnych metodach zniszczenia. Walcz na zróżnicowanych poziomach wykorzystując pojazdy, arsenał wyspecjalizowanego uzbrojenia i potężne materiały wybuchowe w twoim szaleństwie mającym na celu obalenie rządu.

#Red Faction Collection

Red Faction: Armageddon

Starożytne zło wypełza z najmroczniejszych głębin Marsa. Na powierzchni czerwonej planety rozpoczyna się prawdziwy Armagedon, który pochłania życie setek kolonistów. Przerażające monstra szerzą zniszczenie zabijając wszystko co żywe, pozostawiają za sobą tylko zgliszcza i trupy. Ludzkość staje u progu całkowitego zniszczenia czekając na bohatera, który stawi czoła złowrogim mocom.

#Red Faction Collection
#Red Faction Collection

Przygotuj się na maksymalną dawkę mocnych wrażeń. Uwolnij potężną siłę Nano kuźni, która pozwoli Ci zarówno na dokonywanie masowej destrukcji, jak i naprawę kolonialnych systemów obrony zniszczonych przez podziemne monstra.

Szukając prawdy kryjącej się za starożytnym złem przyjdzie Ci walczyć w wysoce niebezpiecznym otoczeniu takim jak zdewastowana powierzchnia Marsa, wnętrza masywnych lodowców czy rzeki wrzącej magmy.

#Red Faction Collection

Dariusie Mason, jesteś ostatnią nadzieją ludzkości, tylko Ty możesz ocalić nasz gatunek przed zagładą!

#Red Faction Collection
#Red Faction Collection
#Red Faction Collection
#Red Faction Collection
#Red Faction Collection

Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

50 lat od wydarzeń z oryginalnej gry Red Faction, fabuła umożliwia graczom wcielenie się w rolę powstańca i dołączenie do nowo powstałego ruchu Red Faction, walczącego z Earth Defence Force. Red Faction: Guerrilla to gra w otwartym świecie, która oferuje dynamiczną walkę i niczym nieskrępowaną destrukcję otoczenia z wykorzystaniem zasad fizyki.

#Red Faction Collection

W stosunku do oryginalnej gry Red Faction Guerrilla z 2009 roku zmianom zostały poddane następujące elementy:

* Całkowicie odświeżona grafika przerobione tekstury i poprawiona jakość oprawy graficznej
* Oświetlenie i dynamiczne cienie
* Poprawione modele shaderów i efekty postprocessing
* Dodane wsparcie dla rozdzielczości 4K

#Red Faction Collection

Strategiczna destrukcja

Wykorzystaj destrukcje do zyskania przewagi taktycznej, zastawiając zasadzki lub wywołując wybuchy reakcji łańcuchowej atakuj twierdze wroga i trwale modyfikuj środowisko gry. Wykorzystaj w pełni dynamiczne możliwości destrukcji otoczenia oparte na fizyce: detonuj materiały wybuchowe w ścianach lub podłodze, aby ustawić zasadzkę lub zwiać; zniszcz klatkę schodową, aby zatrzymać swoich prześladowców lub przejeżdżaj przez dziury.

#Red Faction Collection
#Red Faction Collection

Otwarta wojna partyzancka

Ty decydujesz kto, kiedy, gdzie i jak ma walczyć. Wykorzystaj taktykę partyzancką, improwizowaną broń i zmodyfikowane pojazdy aby przeprowadzać ataki na cele EDF. Inicjuj ataki w oparciu o własny styl gry, podejmuj misje w dowolnej kolejności lub angażuj się w niszczycielskie działania, aby osłabić wpływy EDF na Marsie.

Epicka oprawa Sci-Fi

Odkryj ogromny, bezlitosny marsjański świat: od opuszczonej placówki górniczej w Parker do lśniącej stolicy Eos, siedziby EDF; następnie przedzieraj się przez całkowicie zniszczalne środowiska otwartego świata, w których roi się od sił EDF, bojowników o Czerwonej Frakcji i szykanowanych osadników.

#Red Faction Collection
#Red Faction Collection

Rozwijająca się rozgrywka

Utoruj sobie drogę przez ciągle zmieniające się otoczenie i improwizuj w walce - mieszaj style rozgrywki, pojazdy, rodzaje broni i materiałów wybuchowych.

Walka w trybie multiplayer

Nie ma takiej kryjówki, która ochroni wrogów przed tobą w niezwykle niszczycielskich i destrukcyjnych trybach rozgrywki wieloosobowej.

#Red Faction Collection

© 2018 THQ Nordic AB, Sweden. Developed by KAIKO. Originally Developed by Volition, Inc. Red Faction, THQ, Geo-Mod and their respective logos are trademarks and/or registered trademarks of THQ Nordic AB. All rights reserved. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Opis ogólny
Wydanie gryAntologia
Wersja językowaAngielski
Francuska
Hiszpański
Niemiecki
Polski - kinowa
Rosyjski
Włoski
Rodzaj dystrybucjiSteam
PlatformaPC
RodzajTPS (gry z perspektywy 3 os.)
Klasyfikacja ESRBod 17 lat
Rating PEGI18
Skala USK18
Tryb multiplayerTak
Wymagania systemowe
System operacyjnyWindows XP
Minimalna ilość pamięci RAM1024 MB
Minimalny procesor2.0 GHz Dual-Core Processor Intel Core 2 Duo/AMD Athlon X2
Minimalna pamięć adaptera grafiki128 MB
Waga i rozmiary
Wysokość urządzenia11 mm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Red Faction Collection - K00285

Ocena produktu: Red Faction Collection - K00285

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIVEJET Aerocool AMD ASUS Be Quiet! Crucial Dell GIGABYTE HP Intel JBL Kingston Lenovo LG Logitech Microsoft MSI Philips Razer ROCCAT SanDisk Sony Trust
do góry