REGAŁ MAGAZYNOWY G7030
- Kolor produktu: Srebrny
- Szerokość produktu: 700 mm
- Głębokość produktu: 300 mm
- Wysokość produktu: 1500 mm
Opis
REGAŁ MAGAZYNOWY G7030
Regały magazynowe to świetne rozwiązanie do utrzymania porządku w piwnicach, garażach, magazynach czy sklepach. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak: ocynkowana stal oraz płyty MDF. Solidne półki dają gwarancję stabilności i wytrzymałości. Montaż bezśrubowy sprawia, że złożenie regału jest proste i nie zajmuje wiele czasu. By sprawniej złożyć ramę i ułatwić sobie pracę można użyć gumowego młotka i płaskiego śrubokręta. Regał pozwala nam na dowolną konfigurację półek - otwory rozmieszczone są na całej długości nóg. Można go także np. podzielić na dwa mniejsze regały lub stoły warsztatowe. Nogi regału zabezpieczono nakładkami z tworzywa.
Cechy:
1. Wzmocniona konstrukcja:
Zastosowanie trwałej ocynkowanej stali sprawia, że konstrukcja jest niezwykle wytrzymała.
2. Metalowe łączenia:
Stelaż regału składa się z dwóch części mocowanych za pomocą metalowych łączników.
3. Nakładki ochronne:
W regale zastosowano nakładki zabezpieczające metalowe nogi.
4. Aż 175 kg maksymalnego obciążenia:
Dodatkowe wsporniki i grube płyty MDF sprawiają, że każda półka posiada aż 175 kg maksymalnego obciążenia.
5. Półki z MDF-u:
Wyjątkowo grube płyty MDF (4 mm) pozwalają równomiernie rozmieścić obciążenie na półce.
6. Praktyczny i uniwersalny:
Regał można podzielić na dwa mniejsze lub zrobić z niego stoły warsztatowe.
Uwaga!
Regał należy montować na stabilnym podłożu.
Regał należy przytwierdzić do ściany.
Przy maksymalnym obciążeniu regał należy przykręcić do ściany.
Obciążenie powinno być rozmieszczone równomiernie.
Najcięższe ładunki należy umieszczać na najniższych półkach.
Należy unikać przechowywania regału w wilgotnych pomieszczeniach.
Specyfikacja
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Maksymalny udźwig | 875 kg |
| Materiały | Metal, Stal ocynkowana |
| Składana konstrukcja | Nie |
| Ilość półek | 5 |
| Udźwig półki (maks) | 175 kg |
| Koła | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał półek | MDF |
| Wymagany montaż | Tak |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 1500 mm |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja montażu | Tak |
| Ilość paczek | 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ostrzeżenia | Montaż należy przeprowadzić zgodnie z załączoną instrukcją., Nie przeciążaj półek, aby uniknąć ich uszkodzenia., Upewnij się, że regał jest stabilnie zamocowany. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |