Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Rejestrator obrazu D-Link DNR-326

0 | Opinie: 0

Rejestrator obrazu D-Link DNR-326 Rejestrator obrazu D-Link DNR-326 Rejestrator obrazu D-Link DNR-326
Specyfikacja - Rejestrator obrazu D-Link DNR-326
Gwarancja24 miesiące

Opis - Rejestrator obrazu D-Link DNR-326

Natychmiastowy podgląd na żywo

Intuicyjny interfejs GUI D-Link ułatwia oglądanie wideo z NVR. Strona stanu kamery pokazuje stan połączenia i nagrywania wraz z liczbą klatek na sekundę i przepływnością z każdej kamery. Wyświetlany jest także całkowity dostępny czas nagrywania.

Monitoring na żywo i regulacja kamery

Użytkownicy mają do wyboru różne opcje przeglądania i organizowania materiału z kamery na ekranie. W przypadku systemu z wielu kanałów, użytkownicy mogą po prostu przeciągnąć i upuścić wybrane widoki z kamer do obszaru wyświetlania. Wykonywane zadania są wyświetlane przez OSD dla łatwiejszej identyfikacji. Z poziomu interfejsu można przywrócić wcześniej zapisany widok. Za pomocą interfejsu użytkownicy mogą także sterować funkcjami Pan / Tilt / Zoom.

Rozbudowana funkcjonalność nagrywania

Przejrzysty interfejs pomaga w konfiguracji, w tym kompresji, rozdzielczości i ilości klatek dla wszystkich podłączonych kamer. Rejestrator zapisuje obraz z maksymalnie dziewięciu lokalnych i zdalnych kamer sieciowych. Gdy kamery zostaną uruchomione, wysoce konfigurowalny system planowania pozwala na nagrywanie ciągłe lub nagrywanie w wyznaczonych przedziałach czasowych. Każda kamera może być ustawiona do zapisu, niezależnie w ustawionych odstępach czasu.

Opinie - Rejestrator obrazu D-Link DNR-326

Ocena produktu: Rejestrator obrazu D-Link DNR-326

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS D-Link HP Huawei Intel TP-Link
do góry