Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Darmowa dostawa do paczkomatów - od 300zł
Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M

Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M

5 | Opinie: 1

Dostępne warianty:

M

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M


FBR_logo_flickerbiker.jpg

RĘKAWICZKI SYGNALIZACYJNE FLICKERBIKER Z PROGRAMU "KTO TO KUPI?"

Rękawiczki sygnalizacyjne Flickerbiker to najnowszy trend w branży rowerowej. Jest to pierwszy tego typu produkt na rynku polskim. Projekt powstał w odpowiedzi na zwiększającą się liczbę wypadków z udziałem rowerzystów, których częstym powodem jest brak odpowiedniej widoczności i wyraźnej sygnalizacji zamiaru zmiany kierunku jazdy. Są to rękawiczki z wbudowanym inteligentnym światłowodowym elementem sygnalizacyjnym, który działa jak kierunkowskaz w samochodzie, zwiększając Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Flickerbiker znany z programu "Kto to kupi?" składa się z rękawiczki wykonanej z wysokiej jakości materiału (amara) ze specjalnie skonstruowaną kieszenią na inteligentny element świecący i tegoż elementu, który zbudowano z układu elektronicznego obtryśniętego wysokiej jakości transparentnym elastomerem. Rękawiczka posiada "pullery", taśmy do łatwego zdejmowania z dłoni. Jakość światła emitowanego przez światłowodowy element świecący rękawiczki daje kierowcom pojazdów mechanicznych możliwość zauważenia rowerzysty z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, co pozwala bezpiecznie zareagować na manewr wykonywany przez posiadacza „flickerbiker’a”.

rekawiczka_front_blue.jpg
rekawiczka_rewers_blue.jpg

Rękawiczki „uczymy” w jeden z dwóch możliwych sposobów wyzwalania świecenia tak, żeby używanie ich było łatwe i wygodne. Po zaprogramowaniu, flickerbiker zaczyna „żyć własnym życiem” – sam się uaktywnia, kiedy bierzemy go z półki po czasie spoczynku i sam też przechodzi w stan uśpienia po odłożeniu go z powrotem na półkę. A kiedy chcemy ponownie wyzwolić świecenie, używamy tego samego gestu, którego używaliśmy podczas programowania urządzenia. Wówczas rękawiczka wykona 20 pulsujących sygnałów świetlnych, adekwatnych do naszych zamiarów, następnie przestanie świecić i przejdzie w stan czuwania. Przy dwóch wychyleniach nadgarstka, otrzymamy 40 błysków, jeżeli natomiast powtórzymy ruch trzy razy - błysków będzie 60 i tak do pięciu wahnięć i 100 błysków. Funkcja jest przydatna zwłaszcza na dużych skrzyżowaniach. Produkt zaprezentowany w programie "Kto to kupi?".

prasa_FLICKERbiker_crv.jpg

Włączenie sygnalizacji poprzez określony gest zapobiega świeceniu w sytuacjach niepożądanych, dzięki czemu nie wprowadzamy innych w błąd. Flickerbiker to rękawiczka sygnalizacyjna dająca jej użytkownikowi możliwość wyróżnienia się podczas wycieczek rekreacyjnych na rowerze, na spacerze north walking, biegając czy jeżdżąc na deskorolce.rozmiarówka_flickerbiker.jpg

Zalety:

Duża widoczność rowerzysty podczas wykonywania manewrów, zwiększone bezpieczeństwo, wykonana z wysokiej jakości materiału Amara, łatwe zdejmowanie z dłoni za pomocą "pullerów", wydajna bateria (typ baterii CR 2032), łatwe czyszczenie.

UWAGA!

Przyjmując scenariusz używania rękawiczek przez dwie godziny w ciągu dnia i robiąc około 100 zakrętów dziennie, bateria wystarczy nam na około dwa miesiące. W nieużywanych rękawiczkach bateria przetrwa około 160 dni. Zalecamy wyjęcie baterii, kiedy rękawiczki nie są używane.

Opakowanie zawiera:

Parę rękawiczek, 2 inteligentne elementy światłowodowe z kapslami, 2 baterie, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.

flickerbiker_fuksja_front.jpg
rekawiczka_front_blue.jpg
rekawiczka_front_yellow.jpg
flickerbiker_fuksja_tyl.jpg
rekawiczka_rewers_blue.jpg
rekawiczka_rewers_yellow.jpg
Cechy
Wartość rozmiaru 1M
Rozmiarówka 1S/M/L/XL
Rodzaj odzieżyRękawiczki rowerowe
Etap życia konsumentaDorosły
Główny kolor produktuCzarny
Niebieski
Materiał
MateriałyAmara
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M

Ocena produktu: Rękawiczki rowerowe FLICKERBIKER z sygnałem świetlnym z programu Kto to kupi niebieski M

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Sebastian - 21.04.2020 11:02

Bardzo fajny produkt. Bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze jest najważniejsze. Lubię jeździć na rowerze zwłaszcza w weekendy i zdarza mi się szybka jazda na rowerze łącznie z wieczorami. Ten produkt jest rewelacyjny. Nawet można też założyć na spacer. Polecam

Zaufani Producenci

ACTIVEJET GUDSEN Huawei KARCHER MIO Nikon Tefal Trust
do góry