Robot koszący KARCHER RCX 4 - 1.269-740.0
- Model: Robot koszący
- Szerokość koszenia: 22 cm
- Minimalna wysokość cięcia: 2 cm
- Maksymalna wysokość cięcia: 6 cm
- Czas koszenia na jednym ładowaniu: 90 min
- Źródło zasilania: Bateria
Kosiarka robot RCX 4 kosi trawniki o powierzchni do 1500 metrów kwadratowych w pełni automatycznie, bez użycia przewodów dzięki GPS, RTK i kamerze AI. Precyzyjne pozycjonowanie umożliwia koszenie w równoległych ścieżkach i wykonuje pracę w najkrótszym możliwym czasie. Przeszkody, takie jak drzewa czy jeże, są inteligentnie rozpoznawane i omijane w optymalnej odległości. Wysokość koszenia można regulować w zakresie od 2 do 6 centymetrów.
Automatyczna kosiarka mapuje obszary robocze za pomocą zdalnego sterowania aplikacją lub rozpoznawania powierzchni AI. Można ustawić strefy robocze i strefy zakazane. Indywidualne ustawienia harmonogramu, zachowania podczas jazdy i wiele innych można wprowadzić za pomocą aplikacji dla dodatkowej wygody. Napęd na wszystkie koła umożliwia koszenie pochyłości do 60 procent, a także szczególnie delikatne skręcanie w celu ochrony trawnika. Wszystkie podstawowe ustawienia można odczytać i dostosować na wyświetlaczu LCD.
| Model | Robot koszący |
| Zalecany obszar koszenia | 1500 m² |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 6 cm |
| Czujnik deszczu | Tak |
| Kolor produktu | Żółty, Czarny |
| Liczba noży | 3 |
| Zdolność do pokonywania wzniesień | Maks. 60 % |
| Typ kosiarki | Swobodnie obracające się ostrza |
| Aplikacja do koszenia | Mulczowanie |
| Technologia nawigacji | GPS / RTK / Kamera AI |
| Typ kamery | 3D stereo |
| Definicja obszaru koszenia | Lokalizacja GPS / Wykrywanie trawy |
| Najwęższa szerokość korytarza | 80 cm |
| Liczba stref koszenia | Maks. 10 szt. |
| Czas koszenia na jednym ładowaniu | 90 min |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 5 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania baterii | 1,25 h |
| Moc znamionowa | 3 A |
| Poziom mocy akustycznej | 60 dB(A) |
| Napięcie | 50-60 Hz |
| Waga produktu | 12,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 27,3 kg |
| Długość produktu | 847 mm |
| Szerokość produktu | 539 mm |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z substancjami chemicznymi zawartymi w bateriach., Nie demontować ani nie przebijać baterii., Nie wyrzucać urządzenia oraz baterii do ogólnego śmietnika. Oddać do odpowiedniego punktu zbiórki elektrośmieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |