Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wracasz z wakacji? To świetnie, bo mamy dla Ciebie PREZENT! KLIKNIJ TUTAJ
Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930 Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930 Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930 Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930 Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930

Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930

1.jpg

DEEBOT Pro 930

Wszechstronna platforma czyszcząca, która łączy w sobie zalety robota i bezprzewodowego odkurzacza. Robot DEEBOT Pro930 odkurza podłogi, również w miejscach trudno dostępnych - na przykład pod meblami, a odkurzacz bezprzewodowy może być używany do czyszczenia wszystkich pozostałych powierzchni, zapewniając bezprecedensowy poziom czystości.


  • Bezprzewodowy odtwarzacz ręczny
  • Technologia czyszczenia mopem OZMO™
  • Technologia mapowania obszaru i nawigacji Smart Navi™ 3.0
  • Technologia wykrywania dywanu
1.jpg

Spersonalizowane czyszczenie z funkcją mapowania

Dzięki opracowanej przez nas technologii Smart Navi 3.0, model O930 można pod każdym względem dostosować do swoich potrzeb. Bezpiecznie skanuje, mapuje i planuje ścieżkę czyszczenia, która dopasowuje się do Twojego domu, aby zapewnić najskuteczniejsze możliwe sprzątanie.


Kompletna mapa wizualna Twojego domu


Skorzystaj z mapy wizualnej, aby przydzielić zadania czyszczenia, monitoruj bieżącą pozycję, sprawdzaj status czyszczenia i znacznie więcej.

Wydajne planowanie ścieżki czyszczenia


Po zeskanowaniu powierzchni domu i wygenerowaniu mapy, DEEBOT OZMO 930 automatycznie zaplanuje wydajną ścieżkę czyszczenia, aby dostosować się do otoczenia.

2.jpg
3.jpg

Wirtualne granice – szeregowanie obszarów pod względem ważności


Ustaw czas, miejsce i sposób sprzątania dla modelu O930 kilkoma ruchami palca. Zdefiniuj dowolne granice, a O930 zapewni doskonałe, całkowicie dostosowane do Twoich wymagań sprzątanie w wybranych przez Ciebie miejscach.

Tryb czyszczenia obszarowego koncentrujący się na wybranych strefach

Tryb czyszczenia obszarowego pozwala koncentrować sprzątanie na wybranych strefach. Dzięki temu można częściej czyścić obszary o dużym priorytecie lub silnym poziomie zabrudzania lub dostosowywać sprzątanie do aktualnych potrzeb.

4.jpg
5.jpg
6.jpg

Inteligentne czyszczenie różnych rodzajów podłóg

Wyposażony w funkcję identyfikacji dywanu robot DEEBOT OZMO 930 stanowi wydajne rozwiązanie do czyszczenia zarówno dywanów, jak i podłóg. DEEBOT OZMO 930 może automatycznie zwiększyć moc ssania, aby skuteczniej czyścić dywany, lub wykorzystać połączenie odkurzacza i mopa do dokładnego sprzątania podłóg.

Nowa jakość sprzątania z systemem mycia OZMO


Sterowana elektronicznie pompa wodna regularnie pobiera wodę z dużego zbiornika, co umożliwia mycie podłogi na mokro. Ponadto robot wyposażony jest w czujniki pozwalające na automatyczne przełączanie w tryb mycia lub zatrzymanie zwilżania – dzięki temu sprzątanie jest bezpieczne i dokładne.

7.jpg
8.jpg

Identyfikacja dywanu dla samodzielnego czyszczenia


Jeżeli podczas pracy robota DEEBOT OZMO 930 czujniki identyfikacji dywanu wykryją miękkie podłoże, moc ssania zostanie automatycznie zwiększona, co zapewni skuteczniejsze odkurzanie. W procesie mycia na mokro robot DEEBOT omija dywany, sprzątając obszary wokół nich.

9.jpg

Rozwiązanie na każdy nieporządek

Niezależnie od rodzaju zabrudzeń, jakie najczęściej występują na Twojej podłodze, DEEBOT OZMO 930 jest najlepszym rozwiązaniem. Dzięki wymiennemu wlotowi ssącemu oraz różnym trybom czyszczenia DEEBOT OZMO 930 zawsze poradzi sobie z brudem, włosami oraz śmieciami.

Zbieranie włosów i sierści, kurzu lub drobnych okruchów


Metodę ssania można zmienić w zależności od potrzeb. Ssanie bezpośrednie idealnie nadaje się do zbierania włosów i sierści bez plątania, a główna szczotka pozwala uzyskać lepsze zbieranie i bardziej dogłębne czyszczenie, w szczególności na dywanach.

Selektywne tryby czyszczenia dla różnych zabrudzeń


Użyj odpowiedniego narzędzia do pracy z zestawem konkretnych trybów czyszczenia: tryb automatyczny do czyszczenia ogólnego, tryb czyszczenia powierzchni do określonych obszarów i tryb niestandardowy do czyszczenia konkretnie wskazanego miejsca.

10.jpg
11.jpg
11.jpg

Całkowita kontrola w Twojej kieszeni

Z aplikacją ECOVACS w kieszeni możesz bez żadnego wysiłku zaplanować sprzątanie, ustawić tryb czyszczenia i monitorować bieżący status czyszczenia. Zawsze masz możliwość sterowania swoim robotem – w dowolnym miejscu i czasie.

Steruj robotem DEEBOT w dowolnym czasie i miejscu


Korzystaj z zaawansowanych funkcji w aplikacji i interfejsie map. Planuj i aktywuj cykle czyszczenia według własnego uznania, ustawiaj jak i gdzie DEEBOT ma posprzątać, definiuj granice i znacznie więcej – wygodnie i bezproblemowo, trzymając smartfon w dłoni.

12.jpg
13.jpg

Zaplanuj sprzątanie z wyprzedzeniem


Dzięki funkcji planowania nie musisz już martwić się zabrudzonymi podłogami. Po prostu ustaw regularną porę sprzątania, a resztę zostaw robotowi ECOVACS. Już nigdy nie wrócisz do brudnego domu.

Automatyczne wznowienie czyszczenia – niezależne sprzątanie


Po naładowaniu lub opróżnieniu robot może powrócić do miejsca, w którym ostatnio zakończył sprzątanie. Jest na tyle inteligentny, że rutynowe przerwy nie zaburzają jego pracy i może kontynuować czyszczenie.

14.jpg
16.jpg

Sygnalizacja głosowa


Ten DEEBOT potrafi mówić! Dzięki temu zawsze wiesz, jakie czynności są aktualnie wykonywane. DEEBOT raportuje wszystkie najważniejsze informacje w czasie rzeczywistym.

Specyfikacja - Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930
ProducentECOVACS
Kod producentaP930
Typ produktuRoboty
RodzajSprzątające
ZastosowanieNie dotyczy
Funkcje robotaAutomatyczny powrót do bazy i ładowanie
Harmonogram pracy
Identyfikacja dywanu
Raport głosowy
Sterowanie za pomocą smartfona
Tryb kontynuacji
Zapobieganie kolizji
Zapobieganie upadkowi
CzujnikAntykolizyjny
KomunikacjaBezprzewodowa
Rodzaj zasilaniaAkumulatorowe
Rodzaj akumulatoraBrak danych
Czas ładowania4 h
Klasa energetycznaBrak danych
Napięcie zasilania / zasilaczaBrak danych
Rodzaj wtyczki sieciowejBrak danych
Pojemność baterii3200 mAh
MocBrak danych
Poziom hałasu67 dB
Wielkość pojemnika470 ml
Kolor głównyCzarny
Szerokość354 mm
Wysokość102 mm
Głębokość354 mm
Waga7,60 kg
GwarancjaGwarancja Sklepu 24 miesiące
Zawartość zestawuBaza ładująca
Dysza podłogowa
Dysza szczelinowa/szczotkowa 2w1
Filtr przeciwpyłowy x 2
Instrukcja obsługi
Mocowanie do bezpośredniego wyciągania
Narzędzie do czyszczenia
Odkurzacz ręczny
Robot odkurzający
Ściereczka z mikrofibry x 2
Szczotka boczna x 4
Zbiornik na wodę

Opinie - Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930

Ocena produktu: Robot sprzątający Ecovacs Deebot OZMO PRO 930 czarn - P930

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Beurer Blaupunkt BOSCH ELECTROLUX KARCHER Philips Tefal Trust VILEDA ZELMER
do góry