Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Darmowa dostawa do paczkomatów - od 300zł
Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn

Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą

Opis - Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn


6943757614004.jpg

ROBOT SPRZĄTAJĄCY EVOVACS DEEBOT OZMO T8 AIVI

Model DEEBOT OZMO T8 AIVI z zaawansowaną sztuczną inteligencją przenosi technologie robotów na wyższy poziom. Wiele przeszkód może zostać rozpoznanych automatycznie, co zmniejsza ryzyko zablokowana robota. Strumień wideo na żądanie w trybie na żywo z poruszającego się robota DEEBOT zapewnia nowy poziom monitorowania.* Technologa TrueMapping™ z zupełnie nowym czujnikiem laserowym DToF zapewnia cztery razy wyższą dokładność, wykrywanie z podwójnej odległości i czterokrotnie większą precyzję wykrywania obiektów* (w porównaniu z robotami DEEBOT wyposażonymi w standardową nawigację laserową Funkcje – ustawienie wirtualnych granic, wykrywanie dywanów, indywidualnie zaplanowanego czyszczenia pomieszczenia i mapowanie wielu podłóg – sprawiają, że czyszczenie jest wygodniejsze. Dokładne czyszczenie z doskonałą skutecznością zapewnia rewolucyjny system utrzymania ciśnienia firmy ECOVACS oraz wyjątkowa technologia zmywania OZMO™ Pro.


selling_point_1593042180Product page - T8 AIVI- PL.jpg

DEEBOT OZMO T8 AIVI

Pionierski robot do czyszczenia podłogi
ze sztuczną inteligencją, innowacyjną technologią nawigacji (TrueMapping) i nową funkcją mopowania OZMO™ Pro

selling_point_1593027728T8-AIVI-02.jpg

Interakcja z Twoim mieszkaniem

Strumień wideo na żądanie to przełomowa funkcja robotów czyszczących. Sprawdź, czy nie zapomniałeś zamknąć okna lub nie zostawiłeś włączonego prysznica. Możesz skierować robota do określonych miejsc, aby obejrzeć pomieszczenie poprzez kamerę robota w aplikacji Ecovacs.**

** Funkcja kamery rzeczywistej jest zabezpieczona hasłem. Użytkownicy muszą wprowadzić hasło, aby uzyskać dostęp do funkcji wideo. Dane wewnątrz robota będą chronione i wykorzystane wyłącznie w celach czyszczenia. Podczas przesyłania danych z robota do smartfona dane są szyfrowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

selling_point_1593027802T8-AIVI-03.jpg

Efektywne wykrywane przeszkód dzięki sztucznej inteligencji

Zoptymalizowana technologia AIVI™ umożliwia robotowi wykrywanie większej liczby obiektów i szybsze ich unikanie dzięki zmniejszemu współczynnikowi złożoności.* Ponadto robot mapuje obiekty wcześniej rozpoznane, aby lepiej dostosować się do otoczenia domowego i zoptymalizować sposób czyszczenia. Odnosi się to szybkości rozpoznawania zwiększonej o 200% i obniżonego o 60% współczynnikowi złożoności.*

* W porównaniu do poprzedniego i pierwszego robota OZMO 960 AIVI firmy Ecovacs

selling_point_1593027848T8-AIVI-04.jpg

Robot precyzyjnie planuje trasę czyszczenia

Technologa TrueMapping™ z laserowym wykrywaniem D-ToF to technologia laserowego sterowania następnej generacji. Robot może teraz wykrywać z podwójnej odległości (do 10 m) ze znacznie większą dokładnością. Zintegrowany z wiodącymi w branży algorytmami robot DEEBOT OZMO T8 AIVI skanuje, mapuje i planuje wydajną trasę czyszczenia szybciej i z większą dokładnością. Korzystają z tego zwłaszcza większe domy rodzinne.

selling_point_1593027856T8-AIVI-05.jpg

Precyzyjnie spersonalizowane czyszczenie

Możesz wyznaczyć na planie domu obszary, które wymagają największej uwagi. Możesz również zapoznać się z dokładnymi rozmiarami docelowego obszaru czyszczenia i pozwolić robotowi wykonać zadanie w sposób bardziej precyzyjny. Dzięki zaawansowanym funkcjom czyszczenia obszaru możesz zmienić nazwę, dzielić i scalać obszary oraz zaplanować specyficzne zadania czyszczenia dla danego obszaru.

Mapowanie wielu podłóg

Robot skanuje wiele map i zapisuje maks. dwie. Robot dostosowuje czyszczenie po zidentyfikowaniu mapy obszaru, na którym się znajduje. Możesz również określić, które pomieszczenia na każdym piętrze robot powinien posprzątać.

selling_point_1593027868T8-AIVI-06.jpg
selling_point_1593027922T8-AIVI-07.jpg

Technologia Virtual Boundary™

Zachowaj prywatność i spełnij swoje potrzeby odnośne czyszczenia ustawiając wirtualne granice w mieszkaniu. Dzięki aplikacji ECOVACS Home możesz tworzyć wirtualne granice, aby ograniczyć dostęp robota do określonych obszarów.

Aktualizacje OTA

Bezstresowe aktualizacje. Intuicyjny robot zarządza swoimi aktualizacjami wykorzystując technologię „Over The Air”. Możesz po prostu zaktualizować aplikację, aby zoptymalizować i rozszerzyć funkcje.

selling_point_1593027937T8-AIVI-08.jpg
selling_point_1593027959T8-AIVI-09.jpg

Wysoka pojemność akumulatora

Jedno ładowanie wystarcza na trzy godziny pracy. Robot moża czyścić domy o powierzchni do 300 metrów kwadratowych.(* Przy standardowej sile ssania przetestowana w badaniu laboratoryjnym przez firmę ECOVACS rzeczywista wartość może się różnić w zależności różnych warunków mieszkaniowych.)

selling_point_1593027992T8-AIVI-10.jpg

Wydajna funkcja czyszczenie i zmywania

Rewolucyjny system utrzymania ciśnienia firmy Ecovacs poprawia zużycie energii i zapewnia większą moc odkurzania; co zwiększa wydajność czyszczenia. Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot nie tylko odkurza i zmywa za jednym razem – wyposażony jest również w podkładkę zmywającą, zasilaną elektrycznie i pracującą z wibracjami o wysokiej częstotliwości, aby lepiej poradzić sobie z uporczywymi plamami. W zależności od indywidualnych potrzeb można ustawić cztery różne poziomy przepływu wody.69437576140041.jpg
69437576140042.jpg
69437576140043.jpg
69437576140044.jpg
Konstrukcja
Rodzaj pojemnika na kurzBez worka
Kolor produktuCzarny
KształtOkrągły
Zdalne wsparcie smartfonaTak
Wydajność
Mycie na mokroTak
Pojemność na kurz (odkurzacz)0,43 l
PosadzkiPodłoga
Dywan
Typ nawigacjiSmartNavi
Wykrywanie schodówTak
Zintegrowane czujnikiCzujnik podczerwieni
Antykolizyjny
Moc
Pojemność baterii5200 mAh
Czas ładowania4 godz.
Czas pracy90 min
Poziom hałasu67 dB
Technologia bateriiLitowo-jonowa (Li-Ion)
Waga i rozmiary
Wysokość produktu93 mm
Szerokość produktu353 mm
Głębokość produktu353 mm
Waga produktu4,3 kg
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn

Ocena produktu: Robot sprzątający Evovacs Deebot OZMO T8 AIVI czarn

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ACTIVEJET Amica Blaupunkt BOSCH DELONGHI ELECTROLUX KARCHER Lenovo Philips Tefal VILEDA Whirlpool ZELMER
do góry