Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Roboty sprzątające Robot sprzątający Roborock Q8 Max+ (biały)

Robot sprzątający Roborock Q8 Max+ (biały)

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
20.jpg
8.jpg
8.jpg
10.jpg
9.jpg
11.jpg
12.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
20.jpg
8.jpg
8.jpg
10.jpg
9.jpg
11.jpg
12.jpg

Robot sprzątający Roborock Q8 Max+ (biały)

Producent:  roborock
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Robot sprzątający Roborock Q8 Max+

Przeżyj rewolucję, w czyszczeniu dzięki szczotce DuoRoller Brush. W polaczeniu z imponującą mocą ssącą 5500 Pa i inteligentną nawigacją, Q8 Max+ zapewnia czyszczenie bez wysiłku. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w system unikania przeszkód Reactive Tech. Sprzątanie nigdy nie było łatwiejsze.

Cechy główne:

Szczotka DuoRoller

Moc ssąca 5500 Pa

Unikanie przeszkód

Łatwa w użyciu aplikacja

Całkowicie gumowe szczotki

Automatyczne opróżnianie

Podwójne rolki dla dokładniejszego czyszczenia

Przedstawiamy szczotkę DuoRoller Brush, najnowszą technologię czyszczenia Roborock, zaprojektowaną w celu zwiększenia wydajności odkurzania dywanów i zapewnienia mniejszej liczby splątanych włosów, aby zapewnić bezproblemowe czyszczenie.

Imponująca moc ssąca 5500 Pa

Moc ssąca HyperForce została zwiększona do 5500 Pa, dzięki czemu Q8 Max+ z łatwością usuwa brud i sierść zwierząt z różnych rodzajów podłóg, pozostawiając za każdym razem nieskazitelnie czyste otoczenie.

Bezproblemowe czyszczenie podłóg

Q8 Max+ czyści podłogi z twardego drewna, skutecznie usuwając kurz ze wszystkich szczelin, nie pozostawiając brudu, który nie ma się gdzie ukryć.

Szybkie czyszczenie

Sprzątaj o 30% szybciej, wybierając w aplikacji trasę szybkiego sprzątania, która według potrzeb pomoże Ci zaoszczędzić czas.

Usuń kurz, którego prawie nie widzisz

Q8 Max+ może jednocześnie odkurzać i mopować, wychwytując drobny kurz, który mógłby zostać przeoczony podczas samego odkurzania. Dzięki 30 poziomom przepływu wody możesz dostosować ilość dozowanej wody do swoich konkretnych potrzeb w zakresie czyszczenia.

Bezproblemowe unikanie przeszkód

Q8 Max+ z łatwością wykrywa i unika obiektów pozostawionych na podłodze więc nie musisz ich podnosić przed rozpoczęciem sprzątania. Ustawiając strefy zakazu ruchu dla schodów i miejsc, w których urządzenie może łatwo utknąć, Q8 Max+ może zapobiegać wypadkom, zapewniając Ci spokój ducha podczas poruszania się po domu.

Precyzyjne mapowanie dzięki inteligentnej nawigacji

Nawigacja PreciSense LiDAR tworzy szczegółowe i dokładne mapy, umożliwiając Q8 Max+ określenie najbardziej efektywnej trasy w celu zapewnienia optymalnej czystości.

Niestandardowa procedura czyszczenia

Spersonalizuj swój program sprzątania. Ustaw czas, tryb sprzątania oraz pomieszczenie które chcesz posprzątać, a proces czyszczenia rozpocznie się automatycznie.

Długi czas pracy

Zasilany potężną baterią 5200 mAh, Q8 Max+ może czyścić non-stop aż do 4 godzin, zapewniając długi czas czyszczenia bez przerw.

Sterowanie za pomocą głosu

Przejmij kontrolę za pomocą głosu, nakazując robotowi rozpoczęcie sprzątania całego domu lub zajęcie się określonymi pomieszczeniami. Urządzenie współpracuje z Amazon Alexa, Google Home i Apple Siri.

Zajmuje się Twoją brudną robotą

Doświadcz bezproblemowego czyszczenia dzięki zupełnie nowemu RockDock Plus. Worek na kurz o pojemności 2,5 I, zgodny z norma E12, umożliwia sprzątanie do 7 tygodni bez opróżniania, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla rodzin ze zwierzętami i ograniczającymi alergeny.

*RockDock Plus jest dostępny tylko z Roborock Q8 Max+.

Specyfikacja

Kolor produktu Biały
Kształt Okrągły
Zdalna obsługa za pomocą smartfona Tak
Liczba kół 3 szt.
Współpraca z Amazon Alexa Tak
Współpraca z Google Home Tak
Współpraca z Apple Siri Tak
Komunikaty głosowe Tak
Obsługa aplikacji mobilnych Tak
Mycie na mokro Tak
Pojemność na kurz (odkurzacz) 0,47 l
Funkcja programowania Tak
Automatyczny powrót do stacji bazowej Tak
Wykrywanie przeszkód Tak
Posadzki Płytki, Podłoga, Dywan
Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
Typ nawigacji LiDAR
Pojemność zbiornika na wodę 0,35 l
Poziom hałasu 67 dB
Pojemność na kurz (baza) 2,5 l
Wartość progowa wspinaczki (max) 2 cm
Pojemność baterii 5200 mAh
Czas pracy 240 min
Ładowanie akumulatora Tak
Czas ładowania 6 godz
Moc 59 W
Moc ssania 5500 Pa
Moc stacji bazowej 1000 W
Wysokość produktu 96,5 mm
Szerokość produktu 353 mm
Głębokość produktu 350 mm
Wymiary stacji bazowej 305 x 440 x 448 mm
Waga produktu 3,6 kg
Waga stacji ładującej 4,5 kg
Zawartość opakowania Nakładka do mopa x 1, Stacja ładująco-czyszcząca x 1, Podkładka do mopa x 1, Robot x 1, Zbiornik na wodę x 1, Przewód zasilający x 1, Kabel zasilający x 1, Instrukcja obsługi x 1
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Robot sprzątający Roborock Q8 Max+ (biały)

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Robot sprzątający Roborock Q8 Max+ (biały)

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.