Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Ekspresowa dostawa z Polski Ponad 20 tys. produktów Raty 0%

Filtry

Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe
technologia SMART
Mycie na mokro
Automatyczny powrót stacji bazowej
Zdalnie sterowany
Funkcja programowania
Kształt
Rozpoznawanie krawędzi
Wykrywanie krawędzi
Wykrywanie przeszkód
Wykrywanie schodów
System filtracji HEPA
Cena
Wiele osób traktuje sprzątanie jako nieprzyjemny obowiązek. Jeśli Ty także zaliczasz się do ich grona, mamy idealną propozycję dla Ciebie. To innowacyjne roboty sprzątające, dzięki którym odkurzanie stanie się jednym z Twoich ulubionych zajęć domowych. Odkurzacz automatyczny z tradycyjnym modelem tego typu urządzenia dzieli jedynie nazwę. Zapomnij o dużych, niezbyt komfortowych w użytkowaniu maszynach z długim przewodem! Roboty sprzątające wyposażone są w akumulator, który po pełnym naładowaniu gwarantuje możliwość nawet kilkugodzinnej nieprzerwanej pracy z urządzeniem. Dostępne w sklepie Sferis modele mają także specjalną stację dokującą. Wykorzystuje ona technologię podczerwieni, aby sprowadzić sprzęt do miejsca ładowania akumulatora.

Roboty sprzątające – urządzenia, które zrewolucjonizują Twoje nastawienie do sprzątania!Odkurzacz automatyczny to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie lubią tracić swojego cennego czasu. Samojezdne urządzenia wyposażono w systemy skutecznego usuwania zabrudzeń nawet z trudno dostępnych miejsc. W sklepie Sferis sprzedajemy również roboty sprzątające z funkcją mopa. Dzięki nim Twoja podłoga będzie lśnić czystością. Niektóre modele wyposażono w system innowacyjnych czujników. Do takich zalicza się m.in. czujniki:
  • krawędzi – chroniące urządzenie przed spadkiem ze schodów;
  • zabezpieczające sprzęt przed zaplątaniem się w przewodach elektrycznych;
  • antykolizyjne – sprawiające, że odkurzacz automatyczny nie obija się o meble w trakcie sprzątania.
Dodatkowo wiele modeli w swoim działaniu wykorzystuje mierniki odległości. Dzięki nim najlepsze roboty sprzątające są w stanie efektywnie ominąć przeszkody. Nie ma znaczenia, jaką powierzchnię chcesz  poddać czyszczeniu. Odkurzacz automatyczny usuwa zabrudzenia równie skutecznie z równo ułożonych paneli, jak i z dywanów czy kafelków podłogowych. Nie musisz obsługiwać go osobiście. Urządzenie wyposażono w opcję automatycznego sprzątania. To oznacza, że może ono swobodnie pracować nawet wtedy, gdy nikogo z domowników nie ma w pobliżu. Powrót po ciężkim, męczącym dniu do wysprzątanego, lśniącego czystością domu? To już nie marzenie, a rzeczywistość. Kupując roboty sprzątające, zwróć uwagę na funkcje, którymi dysponują. Zastanów się, czy wybrany odkurzacz automatyczny powinien mieć programator pracy albo czujniki. Dobór odpowiedniego urządzenia uzależniony jest też od wielkości pojemnika na kurz. Nie wiesz, na jaki model się zdecydować? Poproś o pomoc naszych sprzedawców, którzy doradzą Ci w kwestii wyboru najlepszego dla Ciebie urządzenia. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Roboty sprzątające

Ilość produktów: 0

Popularność

Brak produktów spełniających podane kryteria

Popularność

Zaufani Producenci

ACTIVEJET BOSCH ELECTROLUX KARCHER Lenovo Philips Tefal VILEDA Whirlpool ZELMER
do góry