Router CUDY C200P
- Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000 Mbit/s, 10 Mbit/s, 100 Mbit/s
Cudy C200P pozwala na scentralizowane zarządzanie nawet 200 punktami dostępowymi Cudy z poziomu jednego, intuicyjnego interfejsu. Umożliwia szybkie konfiguracje zbiorcze i aktualizacje oprogramowania, zapewniając pełną kontrolę i wydajność sieci w każdej skali.
Wyróżnij swoją markę dzięki spersonalizowanej stronie logowania. Portal Captive pozwala przywitać użytkowników atrakcyjnym ekranem startowym i promować firmę już w momencie połączenia z siecią. Obsługuje tryby bez uwierzytelniania oraz lokalne hasła, zapewniając elastyczną kontrolę dostępu.
Uprość utrzymanie sieci dzięki scentralizowanemu zarządzaniu. Cudy C200P umożliwia zdalną konfigurację i aktualizację oprogramowania wielu urządzeń jednocześnie, bez potrzeby fizycznej obsługi na miejscu. To oszczędność czasu i pełna kontrola nad siecią z dowolnej lokalizacji.
Zautomatyzuj codzienne zadania i uprość zarządzanie siecią. Funkcja Smart Scheduling umożliwia planowanie automatycznych aktualizacji oprogramowania i innych operacji, dzięki czemu Twoja sieć zawsze działa sprawnie i bez przestojów.
Dzięki funkcjom kontroli przepustowości i limitów sesji administratorzy mogą swobodnie zarządzać wykorzystaniem pasma, optymalizując wydajność całej sieci. Utrzymuj stabilne połączenia i płynne działanie nawet przy dużym obciążeniu.
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at, IEEE 802.1af |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s, 10 Mbit/s, 100 Mbit/s |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Obsługa DMZ | Tak |
| Serwer DHCP | Tak |
| Firewall | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Filtrowanie adresów IP | Tak |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE, FCC |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 100% |
| Szerokość produktu | 190 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość opakowania | 209 mm |
| Głębokość opakowania | 132 mm |
| Wysokość opakowania | 81,5 mm |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45) |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie narażać urządzenia na działanie wody lub wilgoci., Nie demontować urządzenia samodzielnie, grozi to porażeniem prądem., Nie wystawiać urządzenia na skrajne temperatury. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | C200P |