Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Czy wiesz, że mamy Produkty dla dzieci? Zobacz!

Tablet - niezwykle mobilne, poręczne urządzenie, którego główną zaletą jest to, że łączy w sobie funkcje laptopa oraz smartfona to nasza baza informacji, narzędzie pracy i źródło rozrywki, które zawsze i wszędzie możemy mieć przy sobie. Rysiki do tabletów czynią go zaś elektronicznym notatnikiem na miarę XXI wieku. Dzięki nim obsługa dotykowego ekranu przebiega bardzo sprawnie.

Rysiki do tabletów - zamiast klasycznego notatnika i długopisu

Rysiki do tabletów to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania ilustratorów, grafików i projektantów. Dzięki nim podczas spotkań służbowych, w czasie podróży pociągiem czy na lunchu w kawiarni na mobilnych urządzeniach można tworzyć szkice projektów, rysować schematy, przedstawiać swoje pomysły i koncepcje, a także zapisywać idee, które właśnie przyszły nam na myśl. Co ważne, konstrukcja rysików jest niemalże identyczna do tradycyjnych długopisów, co daje nam poczucie, jakbyśmy pracowali na zwykłej kartce papieru.

Filtry

Ilość produktów: 1

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS Apple HP JBL Kingston Lenovo Microsoft MSI ROCCAT SanDisk Toshiba TP-Link Trust
do góry