Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Sekatory to najprostsze, absolutnie podstawowe narzędzia do cięcia różnego rodzaju roślin. Nie może ich więc zabraknąć na wyposażaniu żadnego ogrodu czy działki. Ciężko wyobrazić sobie bez nich pielęgnację kwiatowych lub warzywnych rabat, krzewów, a nawet drzew.

Sekatory - ręczne, dwuręczne, do wysięgników

Śmiało możemy powiedzieć, że sekatory to narzędzia wielofunkcyjne. W zależności od potrzeb możemy zainwestować w niewielkich rozmiarów sekator ręczny, z pomocą którego przytniemy zioła, warzywa, kwiaty oraz krzewy o niezbyt grubych łodygach. Sekatory dwuręczne pozwolą nam na cięcie suchych i zdrewniałych gałęzi niskich drzew, czy nawet przycinanie żywopłotu. Z kolei specjalne końcówki do wysięgników umożliwią nam ścinanie wysoko zlokalizowanych gałęzi z poziomu ziemi, bez konieczności sięgania po drabinę. Wszystkie sekatory dostępne w sklepie Sferis pochodzą od renomowanych producentów. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i posiadają bardzo wygodne rękojeści, dzięki którym prace w ogrodzie nie męczą naszych rąk.

Filtry

Producenci
Cena

Ilość produktów: 1

Domyślnie
Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS ACTIVEJET Beurer BOSCH KARCHER
do góry