Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Serwer plików QNAP TS-853BU-4G USB 3.0 RJ-45

0 | Opinie: 0

Serwer plików QNAP TS-853BU-4G USB 3.0 RJ-45

Opis - Serwer plików QNAP TS-853BU-4G USB 3.0 RJ-45

33.jpg

Serwer NAS w obudowie rack z czterordzeniowym procesorem Intel® Celeron®, gniazdem PCIe do różnych zastosowań pamięci masowej

Serwer TS-853BU to serwer NAS w obudowie rack o wysokości 2U, który łatwo można dopasować się do standardowego, 19-calowego stelażu, co pozwala uzyskać idealną pamięć masową w serwerowniach małych i średnich firm. Serwer TS-853BU jest wyposażony w gniazdo PCIe, co zwiększa potencjalne możliwości zastosowań: można zainstalować kartę rozszerzeń QNAP QM2, aby zapewnić dodatkowo pamięć podręczną M.2 SSD/łączność 10 GbE, można także zainstalować zgodną kartę sieci bezprzewodowej, co umożliwi używanie serwera TS-853BU jako punktu dostępowego sieci bezprzewodowej, oraz można dodać kartę USB 3.1 10 Gb/s, aby kopiowanie na/z wielu zewnętrznych pamięci masowych było łatwiejsze. Serwer TS-853BU zapewnia także liczne funkcje zwiększające korzyści: Odtwarzanie wideo 4K i transkodowanie w czasie rzeczywistym; wdrażanie środowisk wirtualnych za pośrednictwem aplikacji Virtualization Station i Container Station; centralne zarządzanie zdalnymi urządzeniami zgodnymi z systemami Windows® i Linux®, oraz standardem IPMI z poziomu QRM+; oraz usługi automatyzacji sieci z programem IFTTT Agent.

34.jpg

Możliwość zwiększenia możliwości serwera NAS dzięki karcie rozszerzeń PCIe

Serwer TS-853BU jest wyposażony w gniazdo rozszerzeń PCIe, zapewniając możliwość elastycznego zwiększania możliwości serwera NAS. Zainstaluj kartę QNAP QM2, aby zapewnić pamięć podręczną M.2 SSD/łączność 10 GbE, lub użyj serwera TS-853BU jako punktu dostępowego sieci bezprzewodowej przez instalację zgodnej karty sieci bezprzewodowej, lub popraw łączność USB serwera TS-853BU, instalując kartę USB 3.1 10 Gb/s.

35.jpg

Przyspieszanie działania przy użyciu pamięci podręcznej SSD

Serwer TS-853BU obsługuje pamięć podręczną SSD. Użytkownicy mogą zainstalować pamięć SSD w 1 i 2 zatoce dyskowej, aby zwiększyć wydajność IOPS woluminów pamięci masowej. Znakomicie usprawnia to ogólne działanie aplikacji wymagających wielu operacji wejścia/wyjścia na sekundę i charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do wydajności dzięki połączeniu dysków SSD i HDD. W połączeniu z technologią Qtier™ (która teraz obsługuje „Priorytet alokacji na żądanie”) użytkownicy mogą personalizować alokację pamięci masowej, aby optymalnie dostosować ją do środowiska systemowego i wymogów aplikacji.

36.jpg

QRM+: Rozwiązanie do centralnego zarządzania dla urządzeń komputerowych w sieci

QRM+ to rozwiązanie centralne do zarządzania firmy QNAP, przeznaczone dla zespołów IT do urządzeń komputerowych połączonych w sieć. Jest to pojedyncze rozwiązanie umożliwiające wykrywanie, mapowanie, monitorowanie i zarządzanie wszystkimi kluczowymi urządzeniami komputerowymi w sieci (w tym serwerami, komputerami PC, klientami uproszczonymi) oraz ułatwia wykrywanie urządzeń dzięki graficznemu schematowi topologii. QRM+ obsługuje IPMI 2.0, i udostępnia zdalny zestaw KVM (klawiatura, wideo i mysz) do określonych urządzeń IPMI, a także obsługuje śledzenie każdej akcji przy użyciu rejestrowania KVM i odtwarzania. Wystarczy zainstalować QRMAgent na urządzeniu z systemem Windows® i Linux®, a stan systemu zostanie wyświetlony na interfejsie zarządzania QRM+. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu przy użyciu QRM+ na serwerze NAS infrastruktura IT i bezpieczeństwo urządzeń, a także rozwiązywanie problemów i wydajność zasobów sieciowych znacznie się poprawią.

37.jpg

Tworzenie kopii zapasowych, odzyskiwanie i synchronizacja danych

Aplikacja Hybrid Backup Sync zapewnia optymalne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych danych, synchronizacji plików oraz odzyskiwanie po awarii, aby łatwo i bezpiecznie tworzyć kopie zapasowe danych z serwera NAS do kilku lokalizacji magazynowania danych lokalnych, zdalnych oraz w chmurze. W przypadku awarii systemu lub krytycznej awarii sprzętu istnieje możliwość szybkiego przywrócenia danych z tych lokalizacji, dzięki czemu do minimum można ograniczyć czas przestoju i zmniejszyć całkowity rozmiar strat. Aplikacja Hybrid Backup Sync korzysta z pamięci masowej w chmurze do jednokierunkowej synchronizacji danych do pamięci masowej w chmurze przez protokół RTRR, rsync, FTP, SMB lub dwukierunkowej synchronizacji urządzenia NAS ze zdalnymi usługami NAS/chmury.

38.jpg

QTS-Linux — dwa systemy przygotowane na erę IoT

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wirtualizacji firmy QNAP TS-853BU obsługuje dwa systemy operacyjne — QTS i Linux. Rewolucyjna architektura serwera TS-853BU umożliwia użytkownikom nie tylko pobieranie zaawansowanych aplikacji z QTS App Center, ale również tworzenie lub wykorzystywanie pakietów IoT do systemu Linux® i wyświetlanie ich dzięki wyjściu HDMI. Na serwerze TS-853BU można opracowywać i instalować na żądanie różne pakiety IoT oraz przechowywać centralnie dane. W ten sposób TS-853BU zapewnia bezpieczne, prywatne rozwiązanie do pamięci masowej i rozwoju oprogramowania.

Specyfikacja - Serwer plików QNAP TS-853BU-4G USB 3.0 RJ-45
ProducentQNAP
Kod producentaTS-853BU-4G
RodzajSerwer plików NAS
Liczba kieszeni8 kieszeni
Obsługiwane dyski3,5" SATA III
InterfejsyRJ-45 (Ethernet LAN)
USB 3.0
Liczba portów USB 3.04 x
Liczba portów USB 2.0Brak
Liczba HDMI1
Model procesoraIntel® Celeron® J3455 (2M Cache, 1.50 / 2.30 GHz)
Liczba rdzeni procesora4-rdzeniowy, 4-wątkowy
KomunikacjaLAN (RJ-45)
Porty LAN4x 10/100/1000Mbps
Funkcja RAIDTak
Kolor głównyCzarny
Szerokość482 mm
Wysokość89 mm
Głębokość534 mm
Waga10,00 kg
Rodzaj obudowyRack
GwarancjaGwarancja Sklepu 24 miesiące
Zawartość zestawuInstrukcja obsługi

Opinie - Serwer plików QNAP TS-853BU-4G USB 3.0 RJ-45

Ocena produktu: Serwer plików QNAP TS-853BU-4G USB 3.0 RJ-45

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

ASUS Crucial GIGABYTE Intel Kingston LG SanDisk Toshiba
do góry