Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD Przydatne w domu Odkurzacze SHARK ODKURZACZ WV270EU

SHARK ODKURZACZ WV270EU

1.jpg
1.jpg
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Shark odkurzacz ręczny WV270EU

Odkryj nową generację szybkiego sprzątania dzięki potężnemu odkurzaczowi Shark WandVac 2.0, zaprojektowanemu z silnikiem o wysokiej wydajności, aby zapewnić dużą siłę ssania.

Smukła i lekka konstrukcja z elegancką stacją ładującą idealnie dopasuje się do każdego wnętrza. Czas działania do 15 minut z dwoma trybami ssania, w tym Boost, zapewnia skuteczność, jakiej oczekujesz.

Od okruchów na blacie kuchennym po sierść zwierząt na sofie, sprzątaj w całym domu i w samochodzie za pomocą 2 poręcznych nasadek.


2 tryby siły ssania

Zaprojektowany z wysokowydajnym silnikiem zapewniającym moc i skuteczną siłę ssania. Dostosuj działanie urządzenia za pomocą 2 trybów, w tym ustawienia Boost, aby uzyskać dodatkową moc, gdy jej potrzebujesz.

Do 15 minut pracy

Ładuj podczas przechowywania w usprawnionej stacji bazowej i ciesz się nawet 15-minutowym czasem działania. Z odkurzaczem WV270EU z łatwością usuniesz suchą żywność z blatu kuchennego, sierść zwierząt z powierzchni i miękkich mebli lub odkurzysz wnętrze samochodu. Idealny dla rodzin z dziećmi lub zwierzętami.

Szybkie sprzątanie

Kompaktowy i lekki, ważący nieco poniżej 700 g mini odkurzacz WV270EU jest idealny do szybkiego sprzątania w całym domu i w samochodzie. Skutecznie wyczyścisz tapicerowane meble i trudno dostępne miejsca dzięki dołączonej ssawce szczelinowej i Multi-Surface Pet Tool.

Zawsze pod ręką

Odkurzacz Shark WV270EU został zaprojektowany tak, by być zawsze w gotowości, umiejscowiony w opływowej podstawie ładującej. Trzymaj go w zasięgu ręki na blacie, aby użyć go, gdy wydarzy się nieoczekiwane.

Wygodne czyszczenie

Łatwy do opróżniania pojemnik na kurz otwiera się za naciśnięciem przycisku, zapewniając bezproblemowe usuwanie zanieczyszczeń, a zmywalny filtr jest łatwy do usunięcia i czyszczenia, aby zachować najwyższą wydajność.

Specyfikacja

Rodzaj czyszczenia Suchy
Liczba ustawień 2
Filtracja próżniowa powietrza HEPA
Waga produktu 700 g
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

SHARK ODKURZACZ WV270EU

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych:Polityka prywatności.