Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Sport i rekreacja Sprzęt do ćwiczeń Skakanka smart YUNMAI YMSE-P701 3m, czarna

Skakanka smart YUNMAI YMSE-P701 3m, czarna

000.jpg
000.jpg

Skakanka smart YUNMAI YMSE-P701 3m, czarna

Producent:  Xiaomi
Produkt Produkt niedostępny
InPost Paczkomaty 24/7
BLIK
Przelew online
Google Pay

Opis

Skakanka Smart Yunmai YMSE-P701

Użycie skakanek uważane jest za jeden z najlepszych ćwiczeń ruchowych. Zapewnia efekt spalania tłuszczu, ponieważ wiele kalorii jest wydawanych podczas skoków. Dzięki Xiaomi Yunmai YMSE-P701 poprawiona zostanie koordynacja ruchów, zwiększona zostanie wytrzymałość i zwiększona masa mięśniowa. Za zliczanie liczby skoków odpowiada czujnik o wysokiej precyzji. Wszystkie zebrane dane są wysyłane do smartfona przez Bluetooth 4.0, dzięki czemu użytkownik może również śledzić czas szkolenia, zużyte kalorie i inne informacje.

Wygodny, ergonomiczny uchwyt

Przy projektowaniu uchwytu wykorzystano liczne badania ergonomiczne, dzięki czemu jest on maksymalnie poręczny. Niska waga eliminuje możliwość naprężeń na nadgarstku, a powłoka antypoślizgowa zapewnia, że rękojeść nie ześlizgnie się nawet z mokrych dłoni.

Współpraca z aplikacją mobilną YUNMAI

Łącząc aplikację YUNMAI i ich inteligentne urządzenie (Smart Scale, Smart Rope), dane użytkownika mogą być przechowywane i analizowane za pośrednictwem YUNMAI Health Data Cloud. Dziesięć pomiarów ciała, takich jak waga, tłuszcz, mięśnie, woda w organizmie, masa kostna zostanie wygenerowanych jako krótki raport. Smart Rope może rejestrować liczbę i czas trwania skakania na linie, z różnymi trybami treningu i wyzwań do wyboru. Będziesz cieszyć się bardziej inteligentnym i ciekawszym zdrowym życiem dzięki aplikacji YUNMAI!

Potrafi wykryć 10 typów danych ciała, aby uzyskać dokładne zrozumienie siebie

-Tendencja danych: na podstawie masy ciała i tkanki tłuszczowej automatycznie generowana jest krzywa danych, na pierwszy rzut oka można zobaczyć zmiany w swoim ciele.
- Zarządzanie rodziną: może rejestrować dane dla maksymalnie 16 użytkowników, co jest bardzo przydatne do użytku rodzinnego.
- Może automatycznie rejestrować liczbę i czas przeskakiwania liny
i jednocześnie generować wykres, aby przedstawić wyniki ćwiczeń
w bardziej intuicyjny sposób.


Specyfikacja

Kolor produktu Czarny
Materiały Stal, Poliuretan (PU), PC
Wersja Bluetooth 4.0
Maksymalny zasięg 10 m
Ergonomiczny uchwyt Tak
Wbudowany wyświetlacz Tak
Czas czuwania 150 dni
Ładowanie przez łącze USB Tak
Czas ładowania 2 h
Obsługiwana długość liny 3 m
Waga produktu 140 g
Zawartość zestawu Klamra zabezpieczająca do linki x2, Twarde etui, Kabel Micro-USB
Gwarancja __WARRANTY.G024M
Stan produktu Nowy

Opinie

Skakanka smart YUNMAI YMSE-P701 3m, czarna

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.