Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny

5 | Opinie: 1

Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny

Opis - Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny

Kave XTD analog.jpg

ROCCAT Kave XTD 5.1 Analog - analogowy zestaw słuchawkowy z doskonałym dźwiękiem przestrzennym 5.1

Jeśli szukasz najnowszych osiągnięć w dziedzinie analogowego dźwięku przestrzennego do zastosowania w najnowszych grach i multimediach, to wybór może być tylko jeden. Sięgnij po zestaw słuchawkowy dla graczy Kave XTD 5.1 Analog, następcę najlepszego produktu w tym segmencie! Słuchawki Kave XTD 5.1 Analog to liczne usprawnienia w zakresie jakości dźwięku, komfortu i trwałości, które ugruntują pozycję tego modelu jako lidera w swej kategorii i sprawią, że zadowoleni będą zarówno gracze, jak i audiofile – szczególnie ci, którzy wiedzą, że prawdziwego brzmienia 5.1 nie da się zastąpić. Kave XTD 5.1 Analog projektowano z myślą o czystym i nieskazitelnym dźwięku, więc produkt ten dostarcza wrażeń, których konkurencja nie jest w stanie osiągnąć.

“Cisza jest najlepsza, aby przekazać to, czego nie da się wyrazić słowami, ale tuż za nią plasuje się prawdziwy dźwięk.”
Dr. Erik J. Dale, ROCCAT Scientist

Kave XTD.jpg

Prawdziwy dźwięk przestrzenny 5.1

W każdej muszli słuchawkowej znajdują się dwa przetworniki 40-milimetrowe oraz jeden 30-milimetrowy przetwornik niskotonowy, które gwarantują realistyczny i w pełni wiarygodny dźwięk przestrzenny o czystym i nieskazitelnym brzmieniu. Przestrzenność osiągana jest na poziomie sprzętowym, co daje znacznie lepsze efekty niż symulowanie tego efektu programowo i wirtualnie. Trzy nowoczesne przetworniki słuchawek Kave XTD 5.1 Analog są wmontowane pod kątem 12°, co odzwierciedla budowę ludzkiego ucha. Położenie to tworzy środowisko przestrzenne 5.1, w którym z łatwością zlokalizujesz wroga i zdobędziesz nad nim przewagę.

Kave XTD 5.1.jpg
Kane XTD pilot.jpg

Pilot o dwóch trybach

Nieważne, czy pilota wolisz mieć na biurku, czy tuż przy sobie - Kave XTD 5.1 Analog spełni twoje potrzeby. Wszechstronny pilot o dwóch trybach świetnie sprawdza się w obu sposobach pracy i zapewnia pełną kontrolę nad dźwiękiem. Można go przypiąć do odzieży, aby przyciski były zawsze pod ręką, bądź przytwierdzić do sztywnego stojaka, dzięki czemu zmieni się w pilota biurkowego. Oba tryby pozwalają szybko zmieniać ustawienia dźwięku i skupić się na grze. Oprócz pilota zestaw zawiera też znajdującą się na końcówce mikrofonu lampkę LED sygnalizującą wyciszenie, dzięki której zawsze wiesz, jakie ustawienie zostało wybrane, bez potrzeby odrywania wzroku od celu.

Zero szumów

Kave XTD 5.1 Analog wyznaczają nowy standard w dziedzinie czystości i jakości dźwięku w grach: to pierwszy analogowy zestaw słuchawkowy z filtrem zakłóceń, którego nowatorska technologia umożliwia zupełną eliminację szumów. Oznacza to, że elektromagnetyczne zakłócenia, które do tej pory gracze musieli akceptować, teraz trafią na śmietnik tuż obok myszy mechanicznych i touchpadów. Załóż słuchawki Kave XTD 5.1 Analog, a usłyszysz jedynie nieskazitelnie czyste i przestrzenne brzmienie wysokiej jakości.

Kave XTD szumy.jpg
Kane XTD wygoda.jpg

Doskonała wygoda

Ten solidny, superlekki zestaw z wygodnymi wkładkami pałąka i nauszników został zaprojektowany, aby nie zawodzić nawet podczas najbardziej wymagających sesji przed komputerem. Słuchawki Kave XTD 5.1 Analog ważą jedynie 335 g, więc ich masa jest niemal nieodczuwalna. W połączeniu z miękką i ergonomiczną poduszką pałąka oraz niezwykle wygodną siatką nauszników sprawia to, że można korzystać z nich przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu. Pomimo niewielkiej masy Kave XTD 5.1 Analog są zaskakująco trwałym i solidnym produktem, stanowiąc idealną propozycję dla wytrawnych graczy, która nie zawiedzie ich podczas nawet najcięższej bitwy.

Specyfikacja - Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny
ProducentROCCAT
Kod producentaROC-14-900
RodzajNauszne
MikrofonTAK - Odłączany
KomunikacjaPrzewodowa
Kolor głównyCzarny
GwarancjaGwarancja Sklepu 24 miesiące

Opinie - Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny

Ocena produktu: Słuchawki nauszne ROCCAT Kave XTD 5.1 ROC-14-900 kolor czarny

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Sejiro - 29.08.2018 13:53

Szybko, sprawnie i wszystko działa jak narazie. (zamówiłem w czwartek 12 w piątek o 10 już były u mnie w domu)

Zaufani Producenci

ASUS JBL Logitech Manta MSI ROCCAT Trust
do góry