Producent: YEELIGHT
Smart lampa sufitowa CW Yeelight Meteor C500
Smart lampa sufitowa CW Yeelight Meteor C500
- Wysokość produktu: 30 mm
Yeelight Meteor C500 to stylowa smart lampa sufitowa o mocy 36 W i jasności 3600 lm, idealna do pomieszczeń do 26 m². Umożliwia płynną regulację barwy światła od ciepłej (3000 K) po chłodną (6500 K) oraz jasności w zakresie 0–100 %. Współpracuje z Google Home, Alexa i SmartThings, oferując wygodne sterowanie głosem lub z aplikacji. Tryb Moonlight i płynne światło bez migotania zapewniają komfort i przyjemną atmosferę o każdej porze dnia.
| Model | Inteligentne światło sufitowe |
| Temperatura barwowa (min) | 3000 K |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Lampy | 36 W |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Jasność | 3600 cd/m² |
| Żywotność | 50000 godz |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Yeelight App |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Średnica produktu | 500 mm |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |