Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg

Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg

5 | Opinie: 1

PRODUKT DOSTĘPNY

Opis - Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg


Logos.jpg
idealeash 2.jpg

SMYCZ IDEALEASH 2.0 TREKKING LITE DLA PSÓW PONIŻEJ 20 KG Z PROGRAMU "KTO TO KUPI?"

Idealeash w wersji Trekking to w pełni funkcjonalna smycz wielozadaniowa. Doskonale sprawdzi się podczas wspólnych spacerów, ale i do wspólnego joggingu, dzięki możliwości zapięcia jej wokół pasa. Innowacje w które wyposażyliśmy ten produkt skutecznie zredukują potencjalne szkody związane z ciągnięciem psa na smyczy a także uniemożliwią mu jej przegryzienie – zapewni to osłona w zasięgu szczęk psa. Produkt zaprezentowany w programie "Kto to kupi?", zaprojektowany i wykonany ręcznie w 100% w Polsce.

Idealeash-4.jpg
Idealeash-6.jpg
Idealeash-5.jpg
Logos1.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg

SYSTEM AMORTYZACJI SZARPNIĘĆ (SAS)

Działa w oparciu o zasadę, że im bardziej pies ciągnie,tym bardziej wzrasta amortyzacja smyczy. Zwykłe amortyzatory gumowe pod wpływem rozciągania tracą siłę amortyzacji, rozciągają się i kruszeją. Nasz - nigdy!

SYSTEM „STOP GRYZIENIU SMYCZY" (BSS)

Wykorzystaliśmy fakt, że pies zaciskając szczęki nie może przesuwać ich w płaszczyźnie poziomej. Stworzyliśmy więc spiralę tak, aby zęby bezboleśnie się po niej ześlizgiwały, uniemożliwiając zaciśnięcie na niej szczęk.

SYSTEM PŁYNNEJ REGULACJI DŁUGOŚCI (SLS)

Umożliwia prostą i szybką zmianę długości smyczy za pomocą dwóch tubularnych gumowych nakładek. Wpięty pomiędzy nie karabińczyk nie przemieści się i nada smyczy wymarzoną długość!

4.jpg
2020-02-18 1.jpg
5.jpg

STARANNE MOCOWANIA

Wszystkie liny są przeszywane nićmi do zszywania pasów bezpieczeństwa, na maszynach produkcyjnych importowanych z Japonii.

LINA MUSCLE CORE ROPE

Na potrzeby naszych smyczy zaprojektowaliśmy własną linę, inspirowaną ludzkimi mięśniami szkieletowymi, by jej sprężystość i sposób reakcji na szarpnięcia jak najwierniej przypominał tkankowy pierwowzór.

ODBLASKOWOŚĆ (RFL)

Cecha właściwie niezbędna by smycz służyła nam uniwersalnie bez względu na porę spaceru. Nasze liny posiadają nici odblaskowe na cał długości smyczy.

DSC_0161.jpg
DSC_0170.jpg
DSC_0171.jpg
Idealeash-2.0 7.jpg

SMYCZ WIELOZADANIOWA ZNANA Z PROGRAMU
"KTO TO KUPI?"

Nie ma znaczenia, czy Twój czworonożny przyjaciel chce dotrzymać Ci kroku w marszu czy w biegu, czy chcesz by smycz spoczywała w ręku czy była zapięta swobodnie wokół pasa – dajemy Ci całe spektrum możliwości i zastosowań, na które pozwala smycz o sprężystości bungee wyposażona we wszystkie nasze podstawowe innowacje!

Idealeash 2.jpg
Cechy
Kolor produktuWielobarwność
Odpowiedni dlaPies
Typ produktuSmycz do joggingu
Styl smyczyLina
AmortyzatorTak
Waga i rozmiary
Długość2 m
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg

Ocena produktu: Smycz Kto to kupi Idealeash Trekking LITE dla psów poniżej 20kg

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Joanna - 17.03.2020 09:32

kupiona dla mojego kundelka - mieszanka fox teriera z czymś w rodzaju spaniela :) Kudłacz wygląda na zadowolonego ze spacerów, produkt bardzo porządnie wykonany i myślę, że się sprawdzi przez wiele lat, mogę polecić

Zaufani Producenci

Blaupunkt DJI Kingston Manta Nikon Philips SanDisk Sony Tefal Toshiba Trust
do góry