Sokowirówka 700W MR-801 MAESTRO
- Kolor produktu: Szary
- Odpowiedni do owoców/warzyw typu: Miękki/twardy
- Moc: 700 W
Sokowirówka MR-801 to połączenie mocy 400–700 W oraz stabilnego zasilania 220–240 V 50 Hz, dzięki czemu urządzenie sprawnie radzi sobie zarówno z twardymi, jak i miękkimi produktami.
Mechanizm pracuje szybko i równomiernie, zapewniając gładki, klarowny sok bez wysiłku.
Nowoczesny, ergonomiczny kształt sokowirówki MR-801 w połączeniu z dużym, 65-milimetrowym otworem wsadowym ułatwia wrzucanie większych kawałków owoców i warzyw.
Pojemny 1,2-litrowy pojemnik na miąższ oraz kubek na sok o pojemności 450 ml pozwalają przygotować większe ilości soku za jednym razem.
Sterowanie pokrętłem z dwiema prędkościami umożliwia idealne dopasowanie działania urządzenia do rodzaju składników, zapewniając optymalne rezultaty za każdym razem.
Zastosowany system ochronny zabezpiecza przed nieprawidłowym montażem oraz chroni użytkownika podczas pracy.
| Typ produktu | Sokowirówka |
| Ilość prędkości | 2 |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Zdejmowalny pojemnik na sok | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezpośredni przepływ | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Odpowiedni do owoców/warzyw typu | Miękki/twardy |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Pojemność pojemnika na sok | 0,45 l |
| Pojemność pojemnika na odpady | 1,2 l |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Moc | 700 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach., Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi., Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |