Sokowirówka SAGE SJS700SIL4EEU1
- Kolor produktu: Srebrny
- Materiały: ABS
- Moc: 2400 W
- Wysokość produktu: 445 mm
Opis
Sokowirówka SAGE SJS700SIL4EEU1
Wyciskarka wolnoobrotowa mieli i przeciska produkty z niską prędkością, aby uzyskać jeszcze więcej pełnego wartości odżywczych soku z dodatkiem błonnika dla gęstszej i bardziej kremowej konsystencji. Doskonała metoda wyciskania dużej ilości soku z produktów, takich jak trawa pszeniczna, małe jagody i pomidory.
Technologia big squeeze
Konstrukcja śruby ślimakowej i filtra umożliwia powolne wyciskanie maksymalnej ilości świeżego soku z całych produktów.
Krótszy czas przygotowania
Największy otwór wsadowy wśród dostępnych na rynku wyciskarek wolnoobrotowych umożliwia wyciskanie soku z całych owoców i warzyw.
Wyciskanie i mieszanie
Zamykana wylewka umożliwia wymieszanie soku przed nalaniem, zapewniając w ten sposób pełniejszy smak i optymalną konsystencję.
Bardzo cichy silnik
Silnik o mocy 240 W sprawia, że urządzenie jest bardzo ciche podczas pracy i nie jest uciążliwe dla otoczenia.
Szybkie płukanie
Zamykana wylewka umożliwia napełnienie zbiornika miksującego wodą i dokładne wypłukanie maszyny pomiędzy kolejnymi ekstrakcjami soku.
Specyfikacja
| Typ produktu | Sokowirówka wolnoobrotowa |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Pojemnik na miąższ | 1,5 l |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Pojemność pojemnika na sok | 1,2 l |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Materiał dzbanka | Tritan |
| Materiały | ABS |
| Moc | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Szerokość produktu | 227 mm |
| Głębokość produktu | 207 mm |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Dzbanek | Tak |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi., Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach., Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |