SONY PS5 DIGITAL SLIM CHASSIS E+ DUALSENSE
SONY PS5 DIGITAL SLIM CHASSIS E+ DUALSENSE
- Platforma: PlayStation 5
- Pamięć wbudowana: 825 GB
- Ilość wliczonych gamepadów: 2
Możesz być zainteresowany również:
Promocje
Opis
Konsola Sony PlayStation 5 Digital Slim E Chassis 825GB
Konsola PS5 Slim Digital wprowadza grę na zupełnie nowy poziom. Dzięki kontrolerowi DualSense poczujesz realistyczne efekty dotykowe. Dynamiczne przyciski stawiają opór, symulując np. napięcie cięciwy łuku czy uderzenie mieczem. To sprawia, że akcja w grze staje się niemal namacalna. Każda chwila gry angażuje Cię w przygodę w sposób, którego wcześniej nie doświadczyłeś.
Dźwięk przestrzenny i immersja
PS5 oferuje dźwięk 3D, który otacza gracza ze wszystkich stron. Usłyszysz kroki przeciwników, świst lecących pocisków i odległe wybuchy z niespotykaną dotąd precyzją. Dzięki temu poczujesz się w samym centrum wydarzeń. Technologia audio zwiększa też Twoją przewagę w grze. Wrażenia dźwiękowe stają się integralną częścią emocjonującej rozgrywki.
Superszybki dysk i wsteczna kompatybilność
PS5 Slim Digital posiada szybki dysk SSD o pojemności 825 GB, który umożliwia płynne ładowanie gier i szybki powrót do akcji. Konsola obsługuje gry z PS4, dzięki czemu Twoja dotychczasowa biblioteka pozostaje dostępna. Możesz też cieszyć się grafiką 4K i ray tracingiem w najnowszych tytułach. Brak napędu fizycznego pozwala na mniejszy rozmiar konsoli i pełną elastyczność w korzystaniu z gier cyfrowych. Dzięki temu PS5 Slim Digital łączy moc, wygodę i nowoczesną rozrywkę w jednym urządzeniu.
Specyfikacja
| Platforma | PlayStation 5 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 16,4 GB |
| Typ pamięci RAM | GDDR6 |
| Przepustowość pamięci | 448 GB/s |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | AMD Ryzen Zen 2 |
| Taktowanie procesora | 3,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD RDNA 2 |
| Procesor graficzny | AMD Radeon |
| Częstotliwość procesora graficznego | 2230 MHz |
| Wydajność procesora graficznego | 10,3 TFLOPS |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Akceleracja ray tracing | Tak |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| Maksymalna liczba obsługiwanych kontrolerów | 2 |
| Kontrola rodzicielska | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Nośniki | SSD |
| Pamięć wbudowana | 825 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 5500 MB/s |
| Wbudowany dysk optyczny | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Obsługiwane tryby wideo | 2160p, 4320p |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS, DTS 2.0, DTS 5.1, DTS-HD, DTS-HD Master Audio 5.1, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Szerokość opakowania | 431 mm |
| Głębokość opakowania | 169 mm |
| Wysokość opakowania | 359 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,9 kg |
| Ilość wliczonych gamepadów | 2 |
| Sterownik dołączony | Gamepad |
| Gra wideo dołączona | Nie |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Opinie
SONY PS5 DIGITAL SLIM CHASSIS E+ DUALSENSE
Zadaj pytanie: SONY PS5 DIGITAL SLIM CHASSIS E+ DUALSENSE
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
- RentPay Konsument – wynajem dla osób fizycznych
- RentPay Biznes – subskrypcja dla firm
Minimum formalności, szybki proces online.